Гаряче львівське дербі: два гола, видалення та пенальті, – ВІДЕО

image

У середу, 28 квітня, у перенесеному матчі 18 – го туру «Львів» приймав на «Арені Львів» земляків із «Руху».

Команди обмінялися голами ще в першому таймі. Тільки взяття воріт «рухівцем» Борячуком арбітр Шурман після підказки VAR не зарахував, зафіксувавши порушення правил з боку Стаменковіча під час розіграшу кутового.

Але буквально через пару хвилин швидку контратаку «Львова» точним ударом у дальній кут завершив Ернест Антві. Таким чином, на перерву команди пішли при мінімальній перевазі «городян».

У перерві тренер “Руху” Іван Федик провів подвійну заміну, випустивши досвідченого Федорчука і штатного пенальтиста Кондракова

А незабаром Бусько, намагаючись перервати подачу Мисика, зіграв рукою у власному штрафному, тож суддя вказав на точку. 11-метровий холоднокровно реалізував Кондраков – 1:1.

Через дві хвилини становище «Львова» ще більше ускладнилося після того, як Міхубі виклопотав другу жовту картку і завчасно покинув поле.

Але «Рух» нових гольових моментів фінального свистка так і не створив. У підсумку нічия – 1:1.

«Львів» з 25 очками залишається на 9 місці. «Рух» на 12 місці з 20 очками хоч і недалеко від зони вильоту, але має всі шанси залишитися у Премʼєр-лізі.

Головний тренер «Руха» Іван Федик так прокоментував львівські дербі:

– Нам не вистачило часу, щоб забити другий м’яч. У роздягальні подякував хлопцям за гру. Вони молодці. На початку першого тайму гравці «Львова» вийшли більш зарядженими. Згодом, ми, як-то кажуть, прокинулися і почали володіти ініціативою та створювали моменти. Не хотів би когось виокремлювати серед наших футболістів. У тому, що ми пропустили, є провина всієї команди. Зрештою, усі хлопці зіграли добре, коли ми заробили право на 11-метровий і зрівняли рахунок.

Під час забитого м’яча Борячуком у першому таймі, який бригада арбітрів не зарахувала, це був награний стандарт. Вважаю, що я не помилився з вибором стартового складу. Розуміли, що ПФК «Львів» після забитого м’яча осяде у своїй штрафній площі, тому зробив заміни у перерві. Якщо не забили другий м’яч, значить, нападники зіграли не дуже добре.

У нас є декілька гравців, які виконують пенальті, відтак, вони на полі вирішують між собою, хто буде пробивати. Ми повинні були перемагати. Ще раз наголошую, що нам просто не вистачило часу. Гадаю, нічия не є закономірним рахунком.

Головний тренер ПФК «Львів» Анатолій Безсмертний:

– Вважаю, по тому як складалася гра, враховуючи те, скільки ми за 12 днів уже встигли провести матчів, то такий результат сприймається нами як нормальний. Можна було краще, можна було гірше. Втім, дуже вдячний хлопцям, що вони витримали те навантаження, той нерв матчу і показали дійсно, що вони має львівський характер. Відчувається, що на полі була команда.

Чемпіонат України. 18 тур. ПФК «Львів» – «Рух» (Львів)  1:1 (1:0).

28 квітня 2021 року. Львів, «Арена Львів». 2572 глядачі.

Голи: Ернест, 23 – Кондраков, 54 (пен.).

Попередження: Кондраков, 90+3.

Вилучення: Міхубі, 57 (друга жовта).