Герман Золотарьов з Львівщини завоював дві медалі з легкої атлетики на військових змаганнях у США

Олександр Катаула Олександр Катаула Змагання з адаптивних видів спорту для поранених військовослужбовців United States Air Force and Marine Corps Trials тривають у Лас-Вегасі.

Про це повідомили вУправлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

Представник Львівщини, військовослужбовець ЗСУ Герман Золотарьов завоював дві медалі з легкої атлетики:

?золото у забігу на 1500 м, категорія 5.0 (ампутація однієї верхньої кінцівки) ?золото у забігу на 800 м, категорія 5.0 (ампутація однієї верхньої кінцівки)

Олександр КатаулаОлександрКатаула

Ще один військовослужбовець ЗСУ Олександр Катаула завоював:

?срібну медаль в індивідуальних змаганнях зі стрільби з лука ?золоту медаль в командних змаганнях зі стрільби з лука разом з іванофранківцем Юрієм Гапончуком та киянином Ігорем Салієм.

Змагання Повітряних сил США триватимуть до 14 березня. На турнірі виступили четверо представників Львівщини. Нагадаємо, що раніше медалі до скарбнички української збірної також поклали військовослужбовецьЗСУ Ігор Бутенко (друге місце з пауерліфтингу) та військовослужбовець НГУ Юрій Брель (золото у волейболі сидячи та дві бронзи у плаванні).

Олександр КатаулаОлександр Катаула

«Внаслідок російської агресії та військових дій в Україні кількість ветеранів війни, що втратили своє здоров‘я та працездатність у зв’язку з пораненнями, стрімко зростає.Соціальна спрямованість спорту стала фундаментом для зародження та розвитку спорту ветеранів війни як соціального феномену сучасної епохи, головною метою якого є соціалізація ветеранів війни шляхом забезпечення можливостей систематичних занять спортом та участі у змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів,» – додає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Читати далі

Tuesday February 27th, 2024

Збірна команда Львівської області виборола 17 медалей у Кубку України з легкої атлетики у приміщенні

Wednesday February 21st, 2024

Вихованка ДЮСШ “Соколяни” Каріна Оверко – чемпіонка України з легкої атлетики

Monday February 12th, 2024

Легкоатлети Львівщини – віцечемпіони України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Thursday February 8th, 2024

Легкоатлети Львівщини у п’ятірці найкращих чемпіонату України

Tuesday February 6th, 2024

Учні ДЮСШ “Соколяни” здобули призові місця на турнірі з легкої атлетики в Нововолинську

Monday February 5th, 2024

Червоноградка Аліна Лістунова – бронзова призерка Чемпіонату України з легкої атлетики

Monday January 22nd, 2024

ЧервоноградкаАліна Лістунова виборола “срібло” на чемпіонаті України з легкої атлетики

Tuesday October 24th, 2023

Юні червоноградські атлети тріумфували на Всеукраїнських змаганнях

Monday October 23rd, 2023

Львівська гімнастка здобула золоту медаль на міжнародному турнірі

Saturday October 7th, 2023

Вихованці Червоноградської ДЮСШ здобули нагороди на обласному чемпіонаті з легкої атлетики середюнаків