ГК “КДЮСШ-ЛДУФК” здобув перше очко у сезоні

Львівська команда проводила два поспіль поєдинки e Києві проти бронзового призера Суперліги ЦСКА. Після великої поразки в першому матчі (19:40), гості зуміли зіграти внічию у другій зустрічі (24:24). Головний тренер львів’ян від значив, що команда лише показала ту гру, на яку була здатна і раніше.  Також Валерій Мельник підтвердив бажання львів’ян і в наступному сезоні грати у Суперлізі.

Валерій Мельник, головний тренер ГК КДЮСШ-ЛДУФК:

«Хлопці проявили характер, але, з іншого боку, вони зробили те, що можуть зробити. Ми давно очікував від них такої гри. В одному з останніх для нас матчів сезону ми показали змістовний гандбол. Ця гра проглядалася і в першій грі проти ЦСКА. В середині її першого тайму рахунок був нічийним, але після перерви ми посипалися. Я сказав хлопцям: «Все добре, але чому ж ви не грали так і в другому таймі?» Про це ж ми поговорили і перед повторним матчем і в нас вже вийшло краще.

У нас залишилось в цьому чемпіонаті провести три гри проти «Мотора». Звичайно, про боротьбу тут не йдеться. Ми посядемо останнє місце, але, як я і казав раніше, ми хочемо, залишитись у Суперлізі і будемо звертатись про це до Федерації гандболу України. Команда після переформотування додала по ходу сезону.  Ми змінили акценти і робимо ставку на інших людей. Це приносить користь. Сподіваюсь, що нам дозволять залишитись у Суперлізі».

ЦСКА (Київ) – КДЮСШ-ЛДУФК (Львів) 24:24

25 березня. Київ. КСЛІ

ЦСКА: Панченко, Шупік; Плясун 1, Гурін 4, Телішевський 1, Василевський 1, Охотніков 6, Бережний 7, Тютюнник 2, Спешилов 2.

КДЮСШ-ЛДУФК: Нікітюк, Мошківський, Тільненко 3, Ілля Ручко, Оскілко 2, Унгарян, Тарасенко, Сохорович 3, Білик, Іван Ручко, Кірсанов 1, Заєць, Гарбар, Науменко 15.