Голова Львівської ОДА зробив гучну протекціоністську заяву

logo
172363_golova_lvivskoji_oda_zrobiv_guchnu_protek.jpeg


Голова Львівської ОДА Олег Синютка, який вчора звинуватив мерію Львова у «економічному шовінізмі» за попередні наміри придбати для міста іноземні автобуси, буквально напередодні урочисто передав рятувальникам ДСНС у Львівській області п’ять пожежних автомобілів МАЗ білоруського виробництва.

«Розцінюю спробу міської влади Львова закуповувати автобуси іноземного виробника, нехтуючи львівським, як економічний шовінізм, з якого знову “стирчать вушка” антиукраїнської позиції, – заявив 23 лютого Олег Синютка. – Моя принципова позиція: підтримував і буду підтримувати українського, а особливо львівського, товаровиробника».

Проте принципова позиція голови ЛОДА, як виявилось, не така уже і принципова. За 10 днів до цієї заяви, 13 лютого 2018 року Олег Синютка урочисто передав рятувальникам ДСНС у Львівській області п’ять білоруських пожежних автомобілів, закуплених коштом держбюджету.

Церемонія передачі нових пожежних автомобілів відбулась 13 лютого на території гірськолижного курорту «Плай» (фото ДСНС)

Судячи з офіційних звітів про цю подію, опублікованих ДСНС і ЛОДА, під час церемонії передачі білоруських МАЗів Олег Синютка не висловив жодних застережень і тим більше не зауважив «економічного шовінізму, з якого “стирчать вушка” антиукраїнської позиції», хоча в Україні працює кілька підприємств, що виготовляють сучасні пожежні автомобілі – зокрема, АвтоКрАЗ у Кременчуці і «Пожмашина» у Прилуках.

На заяву Олега Синютки також відреагував мер Львова Андрій Самовий, нагадавши, що саме Львів є основним покупцем в Україні автобусів і трамваїв «Електрон», а за останні два роки на це було витрачено з міського бюджету понад 600 млн. грн.


А поділитися?Вам має сподобатись...