Головні новини Львова за 15 квітня. Прямий ефір

logo
260705_golovni_novini_lvova_za_15_kvitnja_prjami.jpeg


Львів готується до другого туру виборів. Кандидатів – менше, а клопотів на дільницях – більш. Адже цього разу щоб підготуватися до другого туру, виборчі комісії мають лише тиждень.

Через боротьбу із вирубками жінці спалили стайню із худобою. У пожежі загинуло живності майже на триста тисяч гривень. Раніше Ользі Масловській вже намагались спалити хату. У підпалі підозрюють місцевого майстра лісу із колегою.

Львівські спортсмени отримуватимуть стипендію. Додатково фінансуватимуть спортсменів, що мають нагоду потрапити на Олімпійські та Паралімпійські ігри у Токіо. Вони розпочнуться влітку наступного року.

Фестиваль «Крила весни» зібрав півтисячу особливих дітей. Участь у ньому взяли вихованці інтернатів, діти ветеранів АТО, інваліди і переселенці. Вони позмагались у спортивних та інтелектуальних іграх, а ще мали солодкі майстер-класи й уроки народного мистецтва.

Найдавніша ілюстрована Біблія. У Національному музеї імені Андрея Шептицького виставили цей унікальний раритет.

Ремонт вулиці Курмановича​. Дорога потребує відновлення майже десять років. Усунути аварійність райадміністрація намагалася ямковим ремонтом, але це не дало результату.


А поділитися?