Готували до відправки в ЄС: у Львові вилучили понад тонну героїну

logo


Більше тонни героїну опрієнтовною варістю 2,3 млрд грн виявили під час обшуків складів у Львові оперативники СБУ, прокуратури та спецпідрозділу «Альфа». Під час операцію були затримані четверо громадян Туреччини. Про це 5 січня повідомили офіційні сайти прокуратури та СБУ.

За повідомленням СБУ, мова йже про 1035 кг героїну, які готували до відправки в ЄС під виглядом дипломатичного вантажу.

“За даними слідства встановлено, що наркотичний засіб контрабандою ввезений з Пакистану через Морський торговельний порт «Південний» (м. Одеса), далі «товар» під виглядом харчової продукції транспортований на Західну Україну”, повідомили в прокуратурі.

Уже з того моменту операція проходила під контролем СБУ.

image

Фото СБУ

«Для викриття та документування протиправної діяльності всіх учасників вказаного наркоугруповання прийнято рішення щодо проведення контролю за вчиненням злочину у формі контрольованої поставки», – повідомляє СБУ.

image

Фото СБУ

В результаті спецоперації на одному із львівських складів, орендованих наркоділками, були затримані троє громадян Туреччини, які фасували героїн для подальшого транспортування у країни ЄС. Одночасно у Львові ж був затриманий ще один турок, якого вважають організатором міжнародного наркотрафіку.

Загалом у Львові виявили 1035 кг героїну, вартість якого у цінах «чорного ринку» перевищує 2,3 млрд. грн.