Громадський бюджет Львова: перелік великих проєктів, які перемогли, – ВІДЕО

logo


Голосування за найкращі ідеї мешканців для Громадського бюджету Львова завершилося 15 листопада.

У мерії підбили підсумки голосування за проєкти Громадського бюджету-2022. Серед переможців – 8 великих проєктів та понад 90 малих. На їхню реалізацію в міському бюджеті передбачили 75 млн грн. Про це 16 листопада під час брифінгу розповів директор департаменту міської агломерації Юрій Лукашевський, передає кореспондентка сайту 032.ua.

Він привітав переможців, а також подякував мешканцям за активність. Так, цього року в голосуванні взяла участь рекордна кількість людей – 145 537 мешканців Львівської міської територіальної громади, які віддали 226 269 голосів.

“Нині вночі завершилося голосування за проєкти Громадського бюджету Львова. Маємо новий рекорд – за проєкти проголосувало понад 145 тис. мешканців, це на 40% більше ніж минулого року. Більше того, 99% людей голосували онлайн…”, – зазначив Юрій Лукашевський.

У рамках голосування за Громадський бюджет-2022 визначено 8 великих проєктів-переможців, а також понад 90 малих. Їх реалізовуватимуть у 2022 році.

Перелік 8 великих проєктів, які перемогли, вже оприлюднили. На їхню реалізацію з бюджету міста спрямують понад 20 млн грн. Рейтинг малих проєктів планують опублікувати до кінця нинішнього дня.

Публікуємо перелік 8 великих проєктів-переможців.

1.Безбар’єрний простір практичної науки “Puliui Science Hub” – 7175 голосів

2.Освітньо-відпочинковий простір “R.E.A.L. patio” – 6624 голосів

3.Нехай б’ється серце дитини! – 6341 голосів

4.Смачна Локація в Ліцеї “Сихівський” – 6319 голосів

5.Парк на Малоголосківській – 2239 голосів

6.Громадський мультиспортивний простір “Центральний парк “Зашків” – 2026 голосів

7.Система відеоспостереження в парку “Горіховий гай” – 2020 голосів

8.Мультиспортивний майданчик з дитячою ігровою зоною на вул. Студентській – 1824 голосів.

Громадський бюджет Львова: перелік великих проєктів, які перемогли, - ВІДЕО, фото-1

Додамо, що голосування за найкращі ідеї містян, які зроблять Львів ще кращим, тривало протягом 1-15 листопада. Мешканці мали можливість обирати з-поміж 230 поданих проєктів. Варто також зауважити, що взяти участь в голосуванні могли мешканці Львівської міської територіальної громади віком від 16 років. У кожного була можливість віддати свій голос за одну загальноміську ініціативу (великий проєкт) та за одну районну (малий проєкт).

Фото на головній: prostir.ua