Як працюють делініатори на вулиці Свєнціцького у Львові, – ФОТО

logo


29 листопада на вулиці Свєнціцького у Львові нарешті почали встановлювати довгоочікувані делініатори, які мають спростити рух трамваїв на цій ділянці, де утворюється найбільше заторів.

Як повідомляє кореспондент сайту 032.ua, активісти громадської організації “Зручне місто” перевірили, як працюють делініатори у перші дні після встановлення на Свєнціцького.

“Як працюють делініатори на Свенціцького? Поки що все їде. Припарковані авто стоять на тротуарі. Щоправда, хтось вже влетів в делінеатори і пошкодив їх. Сподіваємось, виправлять. Будьте уважні!”, – зазначили активісти та виклали в мережу фото цих самих делініаторів на дорогах.

Фото: Зручне містоФото: Зручне містоФото: Зручне містоФото: Зручне містоФото: Зручне містоФото: Зручне містоФото: Зручне містоФото: Зручне містоФото: Зручне містоФото: Зручне місто

Нагадаємо, встановити зазначені обмеження для автомобілів на дорозі на цій ділянці  Львова планували ще торік, і обіцяли зробити задумане спершу до кінця літа, а потім – до кінця вересня 2019 року. Раніше обмежувальні стовпці встановили на вулиці Франка на початку листопада, але їх уже встигли пошкодити.

Джерело: “Зручне місто”