Як студенти у Львові втілюють стартапи у життя. Епізод 3

logo


У Львові діє єдина безкоштовна школа для стартаперів Startup School University Edition, де студенти мають можливість послухати успішних підприємців, відчути життя стартапера “з середини” та сформувати свою бізнес-ідею. Tvoemisto.tv простежило за тим, як це функціонує на практиці: коли тебе навчають і допомагають втілити свою стартап-ідею до кінця. У спецпроекті #Let’sStartup! публікуватимемо матеріали про те, як запустити свою справу з нуля на прикладі випускників Startup School University Edition.

Під час фінального пітчу Startup School члени журі визначили переможців. У першому  матеріалі ми  розповідали про дві команди, які здобули перемогу. У попередньому епізоді студенти зустрілись, аби обговрити свою презентацію для потенційних клієнтів. Що з цього вийшло і яка атмосфера у команд – можна переглянути тут. Цього разу обидві команди зустрілись з ментором, який повинен був проаналізувати стартапи та дати дієві поради. Не всі слова ментора Павла Кузнєцова, маркетолога, були «солодкими», та точно дали студентам розуміння того, куди варто рухатися на глобальному ринку. Які ж поради та критику почули студенти – читайте та дивіться далі.

 

 Проект PLITE 

 

Стартап-ідею “студентів для студентів” під час фінальної презентації оцінили призом глядацьких симпатій. Проект справді цікавий, адже орієнтований на те, щоб спростити життя студентів та уникати черги в копіцентрах. QR друк – це просто та швидко, – переконують розробники додатку PLITE. Проте, комада зараз на етапі переосмислення власної ідеї. Про що говорили з Павлом Кузнєцовим – дивіться у відео:

 Проект ДРУГЕ ЖИТТЯ 

 

Дівчата з проекту “Друге життя” основною проблемою своєї команди бачили відсутність чіткого плану. Після спілкування з Павлом дівчата вже визначились зі своїми наступними діями. Якими саме – дивіться:

Нагадаємо, у першому матеріалі спецпроекту #Let’sStartup! йшлося про те, як діяла школа для стартаперів Startup School University Edition від початку і до фінального виступу «випускників». Цього року для молодих стартаперів читали лекції успішні підприємці, які вже реалізували свої стартапи, та спеціалісти галузі, які працюють у відомих ІТ-компаніях Львова.

Проект Startup School University Edition реалізовується за підтримки Startup Depot. Lviv Business Incubator, Polish aid та IRM (Інститут розвитку міст в Кракові).

Партнерська публікація

Підготувала: Оксана МатійківРежисер: Дмитро Тарадайка