Як у Львові працює новий коворкінг Platforma на FuturaHUB, – ФОТО

logo


Довідково: Мережа Platforma має трьох співзасновників – це українка Катерина Горіна, а також ізраїльські партнери Рафаель Юха і Офер Керцнер, який є головним інвестором проекту. Ідея спільного створення коворкінгів виникла під час відкриття Арт-заводу 5 років тому, коли Катерина вирішила піти з журналістики у бізнес та створити офіс, який би їй самій був до душі. Офер Керцнер, який уже більше 20 років займається бізнесом в Україні, повірив обом майбутнім партнерам та доручив створювати коворкінги. Відпочатку коворкінг мав стати додатковим сервісом на Арт-заводі “Платформа”, який також заснував Офер Керцнер. Коворкінг мав стати новим форматом для бізнесу, де би клієнти мали менше зобов’язань, короткострокові контракти, і при цьому отримували більше послуг.

“Коли ми тільки відкрилися у Києві, люди не вірили, що до нас хтось поїде працювати. З дня відкриття, через два місяці, локація була заповнена на 120%”, – згадує Катерина. Сьогодні ж коворкінг Platforma вийшов далеко за межі Арт-заводу.

Що стосується Львова, то Platforma у FuturaHUB наразі є найбільшим коворкінгом у місті. Співзасновниця каже, що вони з повагою ставляться до усіх, хто займається тією ж справою, та готові влаштовувати спільні проекти з іншими коворкінг-просторами міста. Таким чином конкурентів можна змінити на партнерів.

Бізнесвумен зауважує, що журналістика їй дала багато досвіду, який вона зараз активно застосовує у бізнесі. Зокрема, це – наполегливість і можливість оперативно знайти потрібну людину, вміння спілкуватися з різними людьми та знаходити з ними спільну мову, а також здібність стисло і чітко формувати власні думки.

Повне або часткове копіювання матеріалу без письмової згоди редакції забороняється та вважається порушенням авторських прав