Як у Львові відзначатимуть День міста

logo


МІСТО

Цьогоріч День міста святкуватимуть 6 травня

Фото ілюстративне: Роман Балук

Цього року жодних масових заходів на День міста у Львові не буде. У межах святкування у Львові перейменують вулицю та присвоять почесні звання тим, хто бере активну участь у боротьбі з Covid-19.

6 травня ми будемо святкувати День міста Львова. Минулого року ми не проводили жодного святкування, лише відбулася урочиста церемонія передачі ключа від міста Королем і Королевою для діючого бургомістра Львова. Цьогоріч також ми відмовимось від масових подій. Але, щоб відзначити цю дату, нами буде організована урочиста церемонія почесної варти та зроблено ряд приємний подарунків для мешканців.

Окрім того, кожного року ми на День міста нагороджуємо львів’янина, почесного громадянина та шляхетну львівську родину року. Минулого року ми ці звання не присвоювали. Цьогоріч ми вирішили створити під ці звання збірні образи тих, хто боронить нас від пандемії коронавірусу. Так, нашим медикам буде присвоєно почесне звання «Почесний громадянин міста Львова», підприємцям, які допомагають, – «Львів’янин року», а волонтерам і їх сім’ям – «Шляхетна львівська родина». Дуже важливо вшановувати тих людей, які роблять все можливе, щоб ми могли творити наше місто й надалі. Це дуже правильне і виважене рішення, яке також одноголосно підтримали депутати на сесії ЛМР, – розповіла, директорка департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда.

Окрім того, одну з вулиць неподалік центру міста назвуть на честь Захисників України.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.