Як виглядає новий “Ашан” у Львові, – ФОТО, ЦІНИ

logo


Про те, що у Львові з’явиться новий “Ашан” стало відомо ще влітку 2018 року, після того як виконком ЛМР затвердив містобудівні умови на спорудження об’єкта. Приміщення розташоване за адресою: пр. Чорновола, 16і, поруч з “МакДональдсом” та ЖК “Авалон”, перед кільцем Чорновола – Липинського.

Гіпермаркет відкрили об 11:00 і, за підрахунками працівників гіпермаркету, закупитися в перші години роботи “Ашану” прийшло близько 3 тисяч людей. Усього до кінця дня очікують напливу до 16 тисяч відвідувачів.

Фото: 032.uaФото: 032.uaФото: 032.ua

Саме відкриття пройшло спокійно, але вже за 20 хвилин до кас сформувалися довгі черги, які тягнулися аж до червоної доріжки при вході.

Фото: 032.uaФото: 032.uaФото: 032.ua

Разом із тим, у цей день відкрився виключно “Ашан”, інші бутики та заклади харчування, які орендують приміщення, ще очікують на відкриття.

Фото: 032.uaФото: 032.uaФото: 032.uaФото: 032.uaФото: 032.uaФото: 032.ua

До слова, жінкам, які першими зайшли за покупками, вручали червоні троянди.

Планування

Новий “Ашан” у Львові в реальності виглядає так, як і на візуалізації. Це двоповерхова будівля, що розміщується на площі 7 тис. м². На першому поверсі крім гіпермаркету також є бутикова галерея, площею 1,7  тис.м². Більшість приміщень ще на ремонті, але вже точно можна сказати, що тут відкриють “Хінкальню”, меблевий та ювелірний магазин, заклад з гамбургерами та хот-догами, хімчистка і магазин техніки.

На другий поверх веде ескалатор, який на момент відкриття був закритим для відвідувачів. Там розмістяться ресторани і зона коворкінгу.

Читайте також: 

Як дізнався кореспондент сайту 032.ua від відвідувачів гіпермаркету, у приміщенні також буде дитяча розважальна зона.

“Ашан” працює з 8 до 23 години щоденно.

Перед головним входом до гіпермаркету є автостоянка. Тут облаштували місця для людей з інвалідністю, але немає велопарковки. Майже немає тротуарів: пішохідний перехід та хідник є злівої сторони від входу, але через парковку можна пройти лише по дорозі або вузеньким тротуаром при будівлі.