Як виглядатиме перший приватний пологовий будинок у Львові (візуалізація)

logo
200914_jak_vigljadatime_pershij_privatnij_pologo.jpeg


У Львові дозволили будувати перший пологовий будинок. Пологовий зможе приймати до 100 породіль на рік. Про це повідомляє “Твоє місто”. 

У Львові на вулиці Мазепи, 23 дозволили збудувати приватний медичний центр із пологовим будинком. Відповідні погодження містобудівних умов та обмежень на проектування об’єкта будівництва прийняли 13 липня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

Відповідно до містобудівних умов, земельна ділянка у 0,7 га призначена для будівництва і обслуговування закладів охорони здоров’я. Висота будівлі сягатиме 25 метрів, а максимальний відсоток забудови — 22%. Забудовником виступає ТОВ «Карпатська нерухомість».

Проектна площа медичного центру — понад 6 тис. кв. м. У пологовому будинку планують обслуговувати до 1000 породіль на рік. Для них працюватимуть три пологові зали, сучасні операційні, реанімаційне відділення для немовлят, а комфортне перебування забезпечуватимуть 27 палат у сумі на 38 ліжко-місць.

Зазначимо, що раніше, через протести місцевих мешканців питання перенесли на доопрацювання, аби досягти компромісу з усіма зацікавленими сторонами. Зокрема мешканці вулиці Мазепи пропонували на цій ділянці облаштувати сквер, а для пологового виділити інше місце. Втім, як повідомили під час засідання виконкому, із мешканцями підписали меморандум, яким дійшли компромісу щодо будівництва.

Нагадаємо, узимку мешканці вулиці Мазепи вийшли на протест проти будівницва біля поліклініки. Тоді головний архітектор Львова Юліан Чаплінський повідомив, що земельну ділянку продали ще 2007 року, спершу інвестор хотів будувати житло, втім місто відмовило і запропонувало збудувати медичний об’єкт.

Во Львове разрешили строить первый роддом. Роддом сможет принимать до 100 рожениц в год. Об этом сообщает “Твой город”. 

Во Львове на улице Мазепы, 23 позволили построить частный медицинский центр с родильным домом. Соответствующие согласования градостроительных условий и ограничений на проектирование объекта строительства приняли 13 июля, во время заседания исполнительного комитета Львовского городского совета.

Согласно градостроительным условиям, земельный участок в 0,7 га предназначен для строительства и обслуживания учреждений здравоохранения. Высота здания достигнет 25 метров, а максимальный процент застройки – 22%. Застройщиком выступает ООО “Карпатская недвижимость”.

Проектная площадь медицинского центра – более 6 тыс. кв. м. В роддоме планируют обслуживать до 1000 рожениц в год. Для них будут работать три родильных зала, современные операционные, реанимационное отделение для новорожденных, а комфортное пребывание будет обеспечивать 27 палат в сумме на 38 койко-мест.

Отметим, что ранее, из-за протестов местных жителей вопрос перенесли на доработку, чтобы достичь компромисса со всеми заинтересованными сторонами. В частности жители улицы Мазепы предлагали на этом участке обустроить сквер, а для роддома выделить место. Впрочем, как сообщили на заседании исполкома, с жителями подписали меморандум, пришли к компромиссу по строительству.

Напомним, зимой жители улицы Мазепы вышли на протест против Строительства у поликлиники. Тогда главный архитектор Львова Юлиан Чаплинский сообщил, что земельный участок продали еще в 2007 году, сначала инвестор хотел строить жилье, но город отказал и предложил построить медицинский объект.


А поділитися?