Как Львов День Независимости отпраздновал (видео)

logo


Велопробіг стартував біля пам’ятника Степанові Бандері. Учасники проїхалися тамтешніми вуличками до центру у вишиванках. За кермом двоколісних були навіть і діти.

На площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку зійшлися усі охочі аби подивитися бій лицарів реконструкторів. Це були дружинники самого Данила Галицького.

«На мені ви бачите пластинчастий обладунок, як він був зроблений – це десь в музеях бралися отакі пластини реальні археологічні знахідки і по них вже відтворювався отакий повний обладунок. Це наручні для захисту рук. Ось на шоломі це бармиця для захисту від ріжучих ударів шиї. А так весь комплект руський», – розповів учасник клубу військової реконструкції «Чорна Галич».

Як використовували колись козаки та селяни саморобну зброю продемонстрували учасники бойового гопака. Хлопці майстерно жбурляли та викручували у руках серпи, перероблені на спис коси та інші предмети. Наприкінці інтерактивної акції «Творимо історію разом» учні львівських шкіл, які набрали по 200 балів із ЗНО склали пазл Героїв України від дружинника Русі до сучасного вояка Збройних Сил України.

«Я разом із іншими двохсот бальниками складаю пазл Героїв України різних епох. Мені попався вояк Збройних Сил України, який зараз воює в АТО і захищає нашу країну», – прокоментувала випускниця львівської школи №28 Надія Щурко.

zaxid.net