Кілограми бурштину у таємній схованці авто: на Львівщині судитимуть контрабандиста, який попався на кордоні

logo


image

На Львівщині судитимуть 30-річного мешканця Яворівського району за фактом незаконного придбання, зберігання та перевезення бурштину.

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура. 

Подробиці справи

У вересні минулого року при огляді автомобіля обвинуваченого на пункті-пропуску “Шегині-Медика”, правоохоронці виявили понад 3 кг каміння бурштину, яке він намагався перевезти через кордон України. Для цього чоловік помістив дорогоцінне каміння за пластиковою оббивкою багажного відділення свого авто.

Раніше, у цьому ж пункті пропуску у поляка теж знайшли три кілограми контрабандного бурштину. Після візуального огляду авто, митники вирішили детальніше оглянути в спеціально обладнаний бокс в авто. Там, у частинах акустичної системи, після демонтажу сабвуфера, знайшли три кілограми необробленого каміння жовто-коричневого кольору, різного діаметру.

Більше новин про контрабанду на Львівщині

В аеропорту “Львів” митники вилучили контрабанду одягу та взуття на 70 тисяч гривень.
16 листопада львівські митники виявили контрабанду одягу на 100 тисяч гривень у іноземців: двоє громадян Узбекистану та вірменин. Вони прибули у аеропорт Львова зі Стамбулу.
У Львівському аеропорту затримали шістьох іноземців, які намагалися провести через кордон незадекларований товар на суму понад мільйон гривень.