Колишнього інспектора ДАІ засудили умовно за смертельний наїзд на пішоходів у Львові

logo
177011_kolishnogo_inspektora_dai_zasudili_umovno.jpeg


Галицький районний суд Львова засудив екс-інспектора ДАІ Віктора Макаришина, який у червні 2017 року скоїв смертельний наїзд на пішоходів біля церкви у центрі Львова, до умовного покарання на два роки.

Як повідомляє Zaxid.net, 49-річного чоловіка зобов’язали сплатити 250 тис. грн постраждалій жінці та на рік позбавили права керувати транспортним засобом.

Екс-інспектору ДАІ загрожувало ув’язнення до чотирьох років, однак суд врахував відверте зізнання обвинуваченого у скоєному та те, що він “приймає участь у благодійній та волонтерській діяльності” та має тривалий безаварійний водійський стаж.

Згідно з рішенням суду, чоловік в’їхав у натовп людей через втрату контролю над своїм автомобілем “без причин технічного характеру”.

Нагадаємо, що влітку 2017 року екс-інспектор ДАІ Віктор Макаришин на щойно придбаній Toyota Land Cruiser виїхав на пішохідну зону та здійснив наїзд на двох пішоходів, які перебували на площі перед церквою Святого Андрія у Львові. Внаслідок ДТП одна жінка загинула на місці, ще одна жінка отримала тілесні ушкодження середньої тяжкості.

Дивіться також

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter


А поділитися?