Команда Львівського театру ляльок зіграла 11 вистав у Німеччині

logo


Тур німецькими містами відбувся за підтримки Львівської ОВА.

З 15 до 24 вересня команда Львівського театру ляльок побувала у чотирьох містах Німеччини та Польщі (Хемніці, Цвікау, Бауцин, Ополе) і зіграла 11 вистав, серед яких вистава майстер-клас «По той бік ширми», «Садок вишневий» за поезією Тараса Шевченка, вистава-гра «Сонячне небо» та тіньова фольк-містерія «Коло».

Як повідомили у Львівському театрі ляльок, загальна кількість глядачів, що прийшли на покази вистав – близько 500 осіб.

«Чотири вистави, чотири незабутні подорожіпоза часом і простором, гра акторів, рухи, танці, костюми, реквізит і мова… в якій купається любов до України … Всі ці люди, від акторів до організаторів, пронизані любовʼю до української землі та готові сіяти свою любов у світі пронизливо, красиво, чуттєво, глибоко. Це було якесь чарівне дійство, коли відбувалася підготовка до вистав. Кожен знав свою роботу, кожен відчував свою відповідальність, кожен викладався на максимум. Таке відчуття, що весь театр – це суцільна залаштункова гра і ми малиможливість стати її учасниками», – діляться актори з німецького театру Komplex.

Для деяких глядачів зустрічі з акторами були і  приводом поспілкуватися і розказати свою історію. На показі вистави «Коло» у Хемніці був військовий Василь, який пережив 50 операцій та втратив ногу. Але зараз він допомагає на 3D-принтері друкувати деталі для дронів.

На виставі «Садок вишневий» в Ополе багато глядачів не змогли стримати сліз, а після вистави дякували, що актори привезли українськівистави і так дали їм можливість пережити ці емоції.

Також під час вистав вдалося зібрати приблизно 1000€, які передадуть на потреби для українських військовослужбовців.

Поїздка відбулася за фінансової підтримки Львівської ОВА у розмірі 500 тис. грн у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2023 рік.

Львівський Театр Ляльок У Німеччині (10)

Львівський Театр Ляльок У Німеччині (3)