Компанія Meest подарувала львівській лікарі обладнання на понад 8,5 млн грн

logo


5

Поширень

Анімаційний короткометражний фільм «Слоуни» від творців стрічки «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» – «Кінокомпанії 2016», став доступним для перегляду онлайн Sweet.TV.

Про це пише Нове українське кіно.

Десятихвилинну анімацію «Слоуни» – про чарівний світ звичайної незвичності для дітей та дорослих – відтепер можна подивитися онлайн.

Мультфільм створений за однойменною книгою поета, художника і казкара Ігоря Шурова і знайомить глядачів з життям, святами та буднями, звичками та традиціями вигаданих чудернацьких істот – слоунів, які щасливо мешкають на березі Кришталевого моря, у місті, яке вони самі й назвали – Горішній Македонськ.

Слоуни – це не слони. І це – принципово! У місті Горішній Македонськ на березі Кришталевого моря щасливо мешкають слоуни. Вони носять білі панчохи, надягають капелюхи (навіть у ліжку), обожнюють какао, знаються на мистецтві та люблять зненацька приголомшити непростим питаннячком.

: Відеоспостереження та школа волонтерів. Як у Мелітополі турбуються про благополуччя молоді

З ними добре фантазувати, мріяти та сміятись, а їхня назва походить від слова slow – бо ці чудернацькі істоти нікуди не поспішають, а у хвилини споглядання й зовсім застигають скульптурами (у прямому сенсі). Вони чимось схожі на нас, адже всі ми трішечки слоуни.

Подивитися мультфільм можна на Sweet.tv за посиланням.

Нагадаємо, український мультик «Віктор_Робот» виходить у широкий кінопрокат.

Як ми повідомляли раніше, український мультфільм «Хоробрі Зайці» запустили на італійському телебаченні.

Усі фото: cinema.in.ua.

5

Поширень