Козловський висловився про потрапляння Руху до світового рейтингу

logo


Козловський висловився про потрапляння Руху до світового рейтингу

23 мая 2024

Офіційний сайт “Руху”

Засновник
львівського «Руху» Григорій Козловський прокоментував потрапляння клубу до престижного світового рейтингу.

Напередодні стало відомо про те, що «Рух» опинився на 8-му місці в рейтингу CIES за індексом безперервності, що включав у себе показники стабільності команди, вікову структуру та контракту політику.

Згодом Козловський поділився думками щодо успіху клубу.

«На практиці доказуємо, що системний підхід – основа успіху. «Рух» потрапив у топ-10 рейтингу CIES Football Observatory
за індексом безперервності на основі стабільних виступів команди, її вікової структури та контрактної політики. Експерти високо оцінюють шанси «жовто-чорних» на поточні та майбутні успіхи команди!

Приємно бути поруч з такими командами, як «Арсенал», «Манчестер Сіті», та «Баєр», які в цьому сезоні показують феноменальні результати. Також «Рух» котується на одному рівні з такими відомими клубами як «Реал Сосьєдад» «Астон Вілла», «Боруссія» (Менхенгладбах), «Нью-Йорк Сіті», «Брентфорд»,
«Уніон». Це свідчить про те, що наш клуб рухається у правильному напрямку.

Стратегія «Руху» є виваженою та говорить про те, що вся клубна структура поступово розвивається і про наш проєкт знають вже не лише в Україні, а й пильно слідкують за ним у Європі! Академія «Руху» давно є бажаним гостем на різноманітних міжнародних турнірах, а тепер на порозі єврокубків й головна команда. Водночас молодь «Руху» лише починає своє сходження на вершину, адже головні перемоги клубу ще попереду! Та вже
на етапі розвитку «жовто-чорні» є прикладом для інших, як розвивати своїх вихованців та досягати з ними високих результатів!» — прокоментував цю новину Козловський.

АТАЛАНТА – БАЙЄР 3:0 (ВІДЕО):