Куди піти на вихідні у Львові. Tvoemisto.tv рекомендує

logo


.Tvoemisto.tv пропонує кілька варіантів, щоб провести вихідні корисно та насичено.фото: lvivnews.info

фото: lvivnews.info

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької (просп. Свободи, 28) 30 квітня, на 12:00 запрошує на оперу «Попелюшка»

Музична казка для дітей на 2 дії

Виконується українською мовою

В основі нашого музичного твору лежить  добре відома казка «Попелюшка» – про працьовиту дівчинку, злу мачуху та її ледачих дочок – Колючку і Злюку. Добра повчальна історія продовжує радувати і дивувати маленьких і дорослих.

Головну героїню казки Попелюшку прозвали так, тому що в будинку вона постійно поралася коло печі, вигортала з неї попіл, а також виконувала всю важку і брудну роботу. Щоб хоч якось прикрасити життя працьовитої дівчини, їй на допомогу приходить добра Фея. Силою своїх казкових чар вона нагороджує Попелюшку пишною каретою, чудовою сукнею і кришталевими черевичками. Але дія добрих чар недовга: рівно о 12-ій ночі Попелюшка перетвориться з вишуканої незнайомки в звичайну дівчину.

Вартість квитків: 40-150 грн.

А понеділок, 1 травня, о 12:00 Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької (просп. Свободи, 28) запрошує на фінал конкурсу «Юніор Балет-Фест»

Міжнародний  юнацький конкурс виконавців та хореографів «Балет-Фест» – подія в театральному житті Львова. Він стане яскравою і незабутньою подією не тільки для його учасників, але і для педагогів, членів журі та, звичайно ж, глядачів.

Юні конкурсанти покажуть свою майстерність в хореографічному мистецтві, будуть змагатися в різних танцювальних номінаціях. Професійне журі обере найкращих, які виступлять 3 травня у Гала-концерті .

У Гала-концерті приймуть участь провідні солісти балету Львівської Національної Опери.

Вартість квитків: 40-150 грн.

В суботу, 29 квітня, о 18:00 на комедію Ореста Огородника «Блазні мимоволі» кличе своїх глядачів Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької (вул. Лесі Українки,1).

Глядачі побачать на сцені справжній веселий абсурд. Режисер висміює життя людей, які вдають, що багаті.

Тривалість: 2 години 40 хвилин

Вартість квитків: 50-80 грн.

29 квітня, о 19:00 Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса (вул. Леся Курбаса, 3) представляє виставу «Амнезія, або Маленькі подружні злочини»

Подружні стосунки мусять мати в собі елемент театральності, інакше їм надто швидко загрожує «виснаження почуттів», – приблизно так формулює свою тезу міцного шлюбу знаменитий французький драматург Ерік-Емануель Шмітт. Тексти Е.-Е. Шмітта відзначаються особливим розумінням суті театральності, у якій відсутнє все надмірне, бутафорське, розраховане на дешевий сміховий або мелодраматичний ефект. Глибокий психологізм стосунків та персонажів, показаний автором через, на перший погляд, не важливі, звичні побутові дрібниці, захоплює глядача з перших хвилин дійства і тримає в напрузі до самого завершення довгої вистави, адже кожен наступний момент готує несподіванки і кардинальні зміни у стосунках героїв, розвитку сюжету і навіть оформленні сценічного простору.

Н. Сняданко

«Амнезія, тому що я ділив з тобою свої дні та ночі, але розповідав собі іншу історію… Амнезія, тому що я відчував непереборне почуття до тебе, але більше говорив про свої маленькі імпульси… Амнезія, тому що в глибині душі я був вірний, але скоріше б порвав собі горлянку, аніж визнав би це… Чоловіків характеризує те, що вони відмовляються від власної долі. Вони віддають перевагу свободі. Але що таке свобода, якщо вона ні до чого не веде? Чоловіки більше вигадують свободу, ніж користаються з неї. …Моя амнезія – це брехня для того, щоб повернутися та віднайти тебе».

Вартість квитків: 80-100 грн.

Перший театр (вул. Гнатюка, 11), 29 квітня , о 13:00 запрошує на виставу для дітей «Dogs».

Головні герої вистави – безпритульні собаки. Вони постійно голодні, не мають даху над головою… Єдине, що в них є, – це Яр, де вони живуть у зграї чи поодинці. У Яру, як і в зграї, є свої правила, свої щоденні клопоти та завдання. Собакам бува нелегко роздобути собі їжу, але трапляються і дуже цікаві заняття: хтось полюбляє бавитися, хтось – згадувати своє попереднє життя, інші милуються місяцем, нишпорять, вчаться читати по-людськи чи поводитися як людина. Усіх цих собак об’єднує гордість, яка не дозволяє їм жалітися і скиглити, бо кожен з них – вільний, вони «народжуються і вмирають так легко»…

Проте в душі кожного героя живе мрія, мрія незалежних псів про залежність, мрія про Свою Людину… Собаки мріють не про господаря чи власника, який припне на ланцюг і буде годувати. Вони шукають Людину-Друга, а також свого місця – собачі дверцята, за якими так добре живуть пси.

Проста і чуйна історія про собак і людей, історія, яка закликає до людяності і добра. Вистава спонукає замислиться над життям безпритульних тварин. Адже усі ми шукаємо Свою Людину і свої дверцята до щастя, але чи усім це вдається?

За мотивами повісті Костянтина Сергієнка «До побачення, Яре!»

Історія про вільних собак

Тривалість вистави: 1 год. 20 хв.

Вартість: 20 – 35 грн.

30 квітня о 12:30, у Львівській обласній філармонії (вул. Чайковського 7) ставитимуть музичну казку Миколи Лисенка «Коза-Дереза»

Улюблені казки оживають, улюблені персонажі дивують по-новому. 30 квітня о 12:30 на камерній сцені для вас яскрава та колоритна одноактна дитяча опера Миколи Лисенка «Коза-дереза». Знайомі герої – Коза, Лисичка, Вовк та Рак розкажуть, як перемогти гуртом найпідступніших ворогів, як вірити в добро й завжди залишатися співчутливим. Створена для найменших глядачів, ця історія дозволить і їм долучитися до світу музики й полюбити його з дитинства. Казку на сцені творитимуть солісти Оксана Мацегора (сопрано), Оксана Ковальова (сопрано), Ірина Грех (мецо-сопрано), Станіслав Гоян (баритон) та Іван Лихач (тенор). Концертмейстер вечора – Олена Владиславська.

Вартість квитків: 20 грн.

1 травня Львівська обласна філармонія о 19:00 гостинно запрошує здійснити віртуальну подорож до Франції з чудовими вокалістками Маріанною Лабою та Наталією Грановською, послухати віртуозне виконання шедеврів французьких композиторів струнним квартетом «Lemberg». Своєрідним гідом цієї музичної подорожі виступить ведуча – Лілія Винницька.

У програмі:

Ю. Жіро. «Під небом Парижа»

Ж. Офенбах. «Баркарола» з опери «Казки Гофмана»

Ш. Гуно. Куплети Зібеля з опери «Фауст»

Г. Форе. «Пробудження»

Д.Обер. Пісня Манон з опери «Манон»

М. Равель. Квартет (II ч.)

Ж. Бізе. Арія Лейли з опери «Шукачі перлів»

К. Сен-Санс. Арія Даліли з опери «Самсон і Даліла»

М. Уілшоу. «Єлисейські поля»

Л. Деліб. «Іспанська пісня»

А. П`яццолла. «Чао, Париж!»

Ж. Масне. Фрагмент з вокального циклу «Поема кохання»

Ж. Бізе. Хабанера з опери «Кармен»

Та це ще не все! Спеціальний гість – відома львівська художниця Олена Зотова, яка презентує експозицію текстильного живопису «Місто».

Окрім того, охочі зможуть скуштувати каву по-французьки. Поспішайте придбати квитки.

Вартість квитків: 50 грн.

У !FESTrepublic Club (вул. Старознесенська, 24-26) 29 квітня триває фестиваль крафтового пива та вінілової музики: Craft Beer & Vinyl Music Festival.

Фестиваль розпочне роботу в п’ятницю 28 квітня о 16:00. Вхід безкоштовний. Виступи гуртів наживо, дегустації крафтового пива броварень з усієї України, гаражний розпродаж Видавництва Старого Лева, майданчик від дитячого клубу Лис Микита, танці просто неба, розмови про вініл, теплий ламповий звук та багато іншого.

Першого дня розпочнуться дискусії про звук і нове життя вінілової культури. На обох поверхах клубу FestRepublic.club триватиме ярмарок вінілів, hi-fi та hi-end апаратури, виставка унікальної техніки та колекційних відбитків платівок. А ввечері Drum’n’bass-вечірка з вінілів у !FESTrepublic.club

Упродовж другого фестивального дня буде багато живої музики, дегустацій пива, а ввечері ‒ maping на муралі та реґі, даб та раґа-джанґл з вінілу на вечірці у клубі.

У рамках фестивалю 28-29 квітня відбудеться перший міжнародний показовий турнір з велосипедного поло на даху клубу FestRepublic.club. На території також діятимуть спеціальні ознайомчі екскурсії від Пивної ліги, Гараж пивовара, зустрічі колекціонерів пивної атрибутики, експозиція ретро-автомобілів, саморобних роверів та мотоциклів, прокат велосипедів.

Програма фествалю Craft Beer & Vinyl Music Festival

29 квітня

12:00 – 19:30 Ярмарок вінілів у FESTrepublic. club

12:00 – 14:00 DJ-сет

14:00 – 17:00 Робота лінді-хоп локації з джазовим оркестром

17:00 – 17:40 The Troubled (psychobilly)

18:00 – 19:30 THE HYPNOTUNEZ (swing-punk)

19:30 – 22:00 DJ-сет і завершальний maping на муралі

22:00 – Ua Reggae Vinyl Showcase у FestRepublic.club.

Вхід на всі події вільний.

А вже 30 квітня у !FESTrepublic Club (вул. Старознесенська, 24-26) з 23:00 відбуватиметься вечірка «ZAVTRA × 420 AM»

Організатори зазначають: «Ми дуже довго були під враженням від спільної, ще зимової вечірки у вже неіснуючому UNDERGROUND і майже одразу після її закінчення думали про наступну. Потім дізнались, що понеділок вихідний, і вирішили, що не можна просто так втрачати цю неділю.

Отже, 30-го квітня, ZAVTRA і 420 AM, б2б і окремо всю ніч на Старознесенській. Ранок зустрінемо разом. ;)»

Допомагатимуть розважитись:

Flashy

Lstn

Ocean T

Zbaraski

Chetty Thomas

Mike Trofimov

Rhobodub

Вхід: 100 / 60 з карткою Lokal

З 27 квітня по 3 травня 2017 року в Україні відбудеться Міжнародний музичний фестиваль Sacrum Non Profanum. Подія, яка відбувається вже втринадцяте, цього року матиме два відкриття – навесні у Львові та Івано-Франківську, а також влітку – в Берліні, Щецині та прибалтійському Тшенсачі. Ця шанована музична подія у нас пройде під гаслом «Польська музика Сьогодення в Україні – Кароль Шимановскі та Войцех Кіляр». А вже під час серпневих концертів – у Берліні, Щецині та приморському Тшенсачі – публіка аплодуватиме зокрема творам прекрасного польського композитора Анджея Пануфніка, інтерпретованим всесвітньо знаними і популярними виконавцями.

Місце проведення у Львові:

•        Львівський історичний музей, пл. Ринок, 6

•        Львівська національна музична академія ім. Миколи Лисенка, вул. Нижанківського, 5

•        Митрополича Базиліка Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові, пл. Катедральна, 1

•        Львівська обласна філармонія, вул. Чайковського, 7

Метою заходу є передовсім популяризація в Україні мистецького доробку відомих польських творців. У фестивалі візьмуть участь виконавці, що представляють різні галузі мистецтва – музику, фільм, малярство, фотографію. Виступлять зокрема видатні інтерпретатори музики Кароля Шимановського і Фредерика Шопена – Йоанна Доманьска, Анджей Татарскі і Славомір Вільк, солісти Варшавської камерної опери, чудовий Академічний хор ім. проф. Яна Широцкого, а також оркестр Львівської обласної філармонії.

З 29 квітня по 1 травня у Львові триватиме традиційний міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова». Цієї весни «Флюгери» святкують 15 років. Організатори оголосили програму, запрошених виконавців та вартість квитків на концерти.

У внутрішньому дворику Ратуші лунатиме етно, джаз, блюз, рок, ска, реґі, електронна та експериментальна музика. Упродовж  трьох днів тут виступить півтора десятка гуртів, у яких грають музиканти з України, Польщі, Угорщини та Ірландії.

Виконавці

Як повідомили організатори фестивалю, на п’ятнадцятих «Флюгерах» гратимуть:

Цього року організатори «Флюгерів Львова» на традиційне фестивальне «Прокидання» запросили Сашу Кольцову зі своїм проектом «Крихітка». Під її пісні Львів прокинеться у неділю 30 квітня.

29  квітня, субота

із 17:30

Пропала Грамота (Україна)

Lemko Bluegrass Band (Україна)

Bria Blessing & ShockolaD+PL у супроводі Львівського Камерного Оркестру «Академія» (Україна-Польща)

Familia Perkalaba (Україна)

30 квітня, неділя

із 10:00

Прокидання із Крихіткою

із 18:00

Torban (Україна)

Yurodny (Ірландія)

GrozovSka Band (Україна)

Гуцул Каліпсо (Україна)

1 травня, понеділок

із 17:00

Роялькіт (Україна)

Siostry і Łotry (Польща)

Tik Tu (Україна)

QARPA (Україна)

Flop (Угорщина)

Вартість:

 На 1 день: при вході – 250 грн, попередній продаж – 200 грн.

на «Прокидання із Крихіткою»: при вході – 150 грн, попередній продаж – 120 грн.

абонемент (всі дні та «Прокидання») – 600 грн.

Попередній продаж квитків: www.2event.com та в галереї «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35).

У Львівському кіноцентрі (вул. Володимира Великого, 14а) будуть насичені кіновихідні.

29.04 Субота

15:00 – «Червона черепаха» (Франція, Японія, 2016, анімаційний фільм)

17:00 – Фестиваль «Love Is  Fest» (Франція, Великобританія, Аргентина, США, Росія, Іспанія) мовою оригіналу з субтитрами

21:00 – «Мандрівка часу» (Терренс Малік, Франція, Німеччина, США, 2016, документальний епос)

30.04 Неділя

13:30 – «Червона черепаха» (Франція, Японія, 2016, анімаційний фільм))

15:00 – Фестиваль «Love Is  Fest» (Франція, Великобританія, Аргентина, США, Росія, Іспанія) мовою оригіналу з субтитрами

17:00 – Фестиваль «Love Is  Fest» (Франція, Великобританія, Аргентина, США, Росія, Іспанія) мовою оригіналу з субтитрами

19:00 – «Мандрівка часу» (Терренс Малік, Франція, Німеччина, США, 2016, документальний епос)

21:00 – «Персональний покупець» (Олів’є Ассайас, Франція, Німеччина, 2016, фешн-трилер)

01.05 Понеділок

17:00 – «Мандрівка часу» (Терренс Малік, Франція, Німеччина, США, 2016, документальний епос)

19:00 – «Персональний покупець» (Олів’є Ассайас, Франція, Німеччина, 2016, фешн-трилер)

21:00 – Фестиваль «Love Is  Fest» (Франція, Великобританія, Аргентина, США, Росія, Іспанія) мовою оригіналу з субтитрами

 21:00 –  (показ на даху) «Вічність» (Чань Ань Хунг, Франція, 2016, мелодрама) мовою оригіналу з субтитрами*

02.05 Вівторок

17:00 – Фестиваль «Love Is  Fest» (Франція, Великобританія, Аргентина, США, Росія, Іспанія) мовою оригіналу з субтитрами

19:00 – Кіноклуб «Сокіл»:  «Викрадачі велосипедів» (Ladri di biciclette, Вітторіо Де Сіка, Італія, 1948, драма)

21:00 – «Персональний покупець» (Олів’є Ассайас, Франція, Німеччина, 2016, фешн-трилер)

 21:00 – (показ на даху) «Червона черепаха» (Франція, Японія, 2016, анімаційний фільм)*

Квитки – 30 грн., можна придбати у касі кінотеатру , або онлайн на gastroli.ua

*Квитки на покази на даху: 40 грн. попередній продаж, 60 грн. – у день показу

«Планета кіно» ТРЦ «King Cross Leopolis» (вул. Стрийська, 30) запрошує на мультфільм «Рок Дог».

Юний тибетський мастиф на ім’я Боуді з дитинства знав, що має продовжити справу свого батька. З покоління в покоління чоловіки охороняють село, розташоване високо в горах, від набігів вовків. Весь свій час Боуді мусить присвячувати тренуванням і відточуванню майстерності. А як інакше, якщо попереду на нього чекає не одна битва з вовками. Але замість цього всі думки хлопця займає музика. Бачачи завзяття сина, батько дозволяє хлопцеві поїхати в місто і спробувати себе в шоу-бізнесі. Верх мрій Боуді – стати учнем рок-зірки світової величини, перського кота на ім’я Енгус. Ось тільки зустрітися з самим Енгусом виявляється складніше, ніж міг припустити Боуді. Хоча хтозна, адже талант хлопця видно неозброєним оком.

Мультфільм «Рок Дог» про тибетського мастифа, який захотів стати музикантом, створений на основі китайського коміксу. Автор коміксу Чжен Цзюнь – рок-співак і музикант. Над анімацією працювали спільно мультиплікатори з США і Китаю.

Час сеансів з суботи по вівторок: 3D (10:30; 14:10; 17:50; 19:40), 2D (12:20; 16:00)

Вартість квитків: 85-150 грн.

З 20 квітня до 11 травня триває виставка сценографії Олександра Білозуба «Isten Ostora», у Галереї сценографії (вул. Городоцька, 36). Галерея  працюватиме щоденно (вихідний – понеділок) з 14:00 до 19:00.

Олександр Білозуб – український сценограф, художник, актор та режисер театру і кіно. Заслужений діяч мистецтв України (2011).

У 1979 році закінчив Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

Навчався у Київському національному університеті культури і мистецтв (1986-1989) на кафедрі режисури та акторської майстерності професора Д. Чайковського.

З 1989 року працював у різних театрах,  таких як:

Львівський академічний духовний театр «Воскресіння» – художник-постановник;

Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії імені М. С. Щепкіна – художник-постановник;

Миколаївський драматичний театр ім. Чкалова – художник-постановник;

Театр «Арабески»,  Харків. Спільні проекти з рок-гуртом «Мертвий Півень» – художник-постановник;

З 1997 по 2001 рік  співпрацював з режисером Андрієм Жолдаком  в багатьох театрах України, Росії та Європи як актор та художник;

З 2002 по 2015 рік працював у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка як режисер, художник-постановник та актор.

З 2016 року працює у Київському національному академічному театрі оперети художником-постановником.

З 2002 року і понині працює художником-поставником з режисером Аттілою Віднянським у театрах Угорщини, у співпраці з яким і створив більшість сценографічних робіт.

 У 2014 році за оформлення до вистави «Isten Ostora» («Аттіла/Бич Божий») отримав нагороду  за найкращу виставу року в Угорщині.

Довідки за телефонами: 096 945 40 46 – Олег, 068 115 65 86 – Марія.

Вхід вільний

У суботу 29 квітня 2017 о 14:00 на концерт-лекцію «Будова органу» в рамках унікального музичного проекту «Звуки Львова. Орган» запрошує Львівський будинок органної та камерної музики (вул. Степана Бандери, 8).

Яка будова органу?

Чи знаєте Ви, що це єдиний інструмент, який будують, а не виготовляють, як наприклад скрипку?

Буде дуже й дуже цікаво і не сухо, як на звичайних лекціях 😉

Ви дізнаєтесь про будову органу: як виготовляються труби, які їх види, як подається повітря, як функціонують клавіші і багато іншого цікавого та захопливого, чого Ви скоріш за все не знали. Матеріал унікальний.

Лекція ілюструватиметься музичними творами, що допоможе краще зрозуміти матеріал.

Проект проводить Львівський будинок органної та камерної музики спільно із Молодіжним рухом Експеримент.

Лектор-музикознавець ‒ Богдан Котюк.

Музично ілюструватиме ‒ органістка Олена Мацелюх.

Модератор ‒ Герман Гошкадор.

Вхід безкоштовний, за попередньою реєстрацією.

Довідки за телефоном: 066 16 70 488

З 27 квітня по 18 травня  у Національному музеї у Львові імені Андрея  Шептицького (гол. будівля, просп. Свободи 20) відбуватиметься виставка творів Віктора Проданчука та Тараса Григорука «50/50». До експозиції увійдуть твори живопису Тараса Григорука та скульптури Віктора Проданчука. 

Львівський скульптор Віктор Проданчук захопився  живописними творами українця з Франції – Тараса Григорука, побачивши їх в одній із галерей Венеції. В результаті знайомства двох споріднених творчих душ виникла ідея виставки «50×50», що творить спільну візію українського постмодернізму.

У своїй праці з пластичною формою Віктор Проданчук поєднує мотиви Трипілля та ультрасучасні художньо-стилістичні вирішення. Митцеві властиво працювати в манері вільних асоціацій, відшуковуючи несподіване у керамічній, дерев’яній чи бронзовій пластиці. Об’єкти образотворення В. Проданчука формуються через інтерпретацію людського тіла, природних форм, міфологічних сюжетів і соціокультурного середовища, у якому  живе митець.

У живописі Тараса Григорука панують  етномотиви Гуцульщини та Карпатського краю. Втім здобутки української мистецької культури у його творчості органічно інтегруються з європейськими. У багатьох роботах художника присутній сміливий експеримент з формою і колоритом, а малярська площина образотворення часто переноситься  у тривимірний простір пластичного об’єкта – живописної скульптури чи скульптурного живопису. У творчості митця відчутне прагнення увійти у світовий художній контекст, максимально зберігши власну національну неповторність.

З 21 березня по 15 вересня у Львівській національній галереї мистецтв (вул. Стефаника, 3) триває виставка «Скарби Підгорецького замку»

Вперше за багато десятиліть (від 1939 року) частина творів мистецтва, які свого часу прикрашали інтер’єри Підгорецького замку, представлені для широкого кола глядачів. Зібрані воєдино понад 200 експонатів творять неповторний контекст, вони і самі розкриваються в ньому особливим чином, даючи нагоду безпосередньо торкнутись сторінок минувшини, відчути дух сторіч, зрештою, по-новому побачити справжні скарби, якими володіємо, їх непроминальну вартість.

На виставці «Скарби Підгорецького замку експонуватиметься українська частина колекції – твори живопису, скульптура, зброя, ужиткове мистецтво. Цілісна, продумана режисура експозиції з елементами інтерактивності має свій образ, втілила такі аспекти і форми популяризації музейних цінностей, які є адекватними сьогоденню.

Метою виставки є привернути увагу до визначної пам’ятки архітектури, яка потребує нашої спільної опіки. Адже після реставрації замку в його стіни можуть назавжди повернутись твори колишньої колекції.

В суботу, 29 квітня, з ініціативи Міжнародної Танцювальної Ради (СID) при ЮНЕСКО пройде святкування Міжнародного дня Танцю.

«Ми віримо в те, що танець, як і будь-який інший вид мистецтва, спрямований на те, щоб люди порозумілися між собою. Тому, що це є мова, яка зрозуміла усім, яка не потребує розмовних навичок», – зазначив Константин Контогiаннiс, член Виконавчого Комiтету Мiжнародної Ради Танцю при ЮНЕСКО (CID UNESCO).

Локації святкування: Площа Ринок, Парк культури ім.. Богдана Хмельницького (площа перед центральним входом), Парк ім. Івана Франка (виділена локація), Стрийський парк (площа біля озера), Площа біля Порохової вежі, вул. Підвальна 4.

Програма заходів:

12:00 – 14:00 – Показові виступи та майстер-класи від інструкторів танців та йоги у парку ім.. Івана Франка (на виділеній локації).

12:00 – 13:00 – Показовий виступ від танцівників та керівників шкіл танців на площі перед Пороховою вежею (алея у сквері «на Валах»).

16:00 – 19:00 – Показові виступи та майстер-класи з різних напрямків від інструкторів танців на площі Ринок (на виділеній локації)

11:00 – 19:00 – Показові виступи та майстер-класи з різних напрямків від інструкторів танців на площі перед центральним входом до Парку культури ім. Богдана Хмельницького.

11:00 – 19:00 – Показові виступи та майстер-класи з різних напрямків від інструкторів танців у Стрийському парку (площа біля озера)

Протягом святкування буде організована професійна фото- та відеозйомка, відбуватиметься інформування в соціальних мережах та ЗМІ, на офіційних сторінках CID при ЮНЕСКО.

Завтра у Львові пройде всеукраїнська акція з прибирання «Let’s Do It, Ukraine!»

У суботу, 29 квітня, о 10:00 по всій території України відбудеться наймасштабніший соціально-екологічний захід «Let’s Do It, Ukraine!» («Зробимо Україну чистою разом») . У Львові прибиратимуть Снопківський парк та парк «Залізна Вода», а також організують екологічний фестиваль.

ГО «Let’s Do It, Ukraine!» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World» за підтримки різних громадських організацій проводить щорічну всеукраїнську соціально-екологічну акцію «Зробимо Україну чистою разом!». В рамках заходу пройде всеукраїнський фестиваль «ЧистоFest», наймасштабніше прибирання країни, круглі столи та інші заходи.

Організатори наголошують ‒ в заходах беруть участь комерційні та некомерційні громадські організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності, та пересічні громадяни. Торік ГО «Let’s Do It, Ukraine!» зібрали понад 700 000 учасників та понад 5000 локацій по всій країні. Цього року, кажуть організатори, заплановано 1 млн. учасників на 5000 локацій по всій території України.

У Львові мешканці міста вже завтра зможуть долучитися до прибирання Снопківського парку та парку «Залізна Вода» (збір волонтерів до прибирання парку «Залізна Вода» ‒ о 9.45 біля парку (вул. Стуса, 14))

Після прибирання в рамках акції проведуть Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоFest», який відбудеться о 14:00 в приміщенні Першої Львівської Медіатеки (вул. Мулярська, 2-а). У програмі фестивалю – лекції на екологічну тематику, показ короткометражних фільмів та інше.

Цієї суботи, 29 квітня, об 11:00 на полі почесних поховань № 76 Личаківського кладовища відбудеться поминальна молитва за загиблими Героями АТО та Небесної сотні. Молитву очолять військові душпастирі Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ. Також, о 9:00 у Гарнізонному храмі служитиметься Божественна Літургія за померлих та панахида.

Нагадаємо, з благословення владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського УГКЦ, останньої суботи місяця об 11:00 на Личаківському кладовищі, на місці поховання Героїв АТО та Небесної сотні, капелани Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла служать панахиду.

Запрошуємо усіх мешканців міста Львова якнайчисельніше долучитися до спільної молитви та своєю присутністю вшанувати пам’ять наших Героїв.