Куди у Львові піти в неділю всією родиною

logo


Свято науки на фізичному факультеті, казка зі святим Миколаєм та відкриття ялинки.Фото: сторінка палацу Потоцьких у соцмережі "Фейсбук"

Фото: сторінка палацу Потоцьких у соцмережі “Фейсбук”

Синоптики обіцяють сьогодні гарну погоду, отож найліпший варіант недільного відпочинку – на свіжому повітрі з лижами, санками чи ковзанами.

Але попри прогулянки на свіжому повітрі є й інші варіанти провести частину цього вихідного дня, адже на сьогодні  у Львові заплановано ряд родинних заходів.

Наприклад, на 13.00 фізичний факультет ЛНУ запрошує дітей та дорослих школярів на Дні науки.

Організатори обіцяють, що відвідувачам покажуть цікаві досліди, які пояснюють основні закони природи. Експерименти можна буде спостерігати в реальному часі та побачити, як народжуються нові знання про будову речовин, фізичні явища і процеси, які притаманні світлу.

Всіх охочих чекають на вулиці Кирила і Мефодія, 8 о першій годині дня. 

Крім того, сьогодні о 13.30 у  Центрі митрополита Шептицького відбудеться «Казкове свято МиколаяУ програмі: лялькова вистава для дітей «Чарівна ніч», презентація видавництва «Terra Incognita» та книги «У країні сирних коників», Святий Миколай та його помічники з подарунками.

Діти та їхні батьки зможуть спробувати себе у творчих майстер-класах:

– виготовлення новорічних прикрас з соломи

– створення аплікації – казкові ангелята з листом до Миколая

– виготовлення сирних коників

– розпис імбирних пряників.

Адреса центру: вулиця Козельницька, 2а

Також в гості запрошує і зимова резиденція Львова у палаці Потоцьких. З 12.00 до 13.00 у резиденції заплановані показові виступи собак з кінологічного центру ДОК.

А увечері біля оперного театру на проспекті Свободи урочисто відкриють головну різдвяну ялинку міста. Також пластуни передадуть керівництву міста віфлеємський вогонь.  Глядачі побачать театралізоване дійство від театру «Воскресіння» та співи хору «Дударик».

Участь у всіх заходах безкоштовна.