Лісівники Львівщини похизувалися збудованими дорогами в лісах

logo


У лісах Львівської області у 2016 році збудували та відновили більше 80 км автомобільних доріг. Про це Львівському порталу повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

В 2016 році обсяг запланованого будівництва та ремонту лісових автомобільних доріг за рахунок власних коштів становив 80,8 км, в тому числі 16,4 км доріг ІІ типу (з твердим покриттям), 13,2 км доріг ІІІ типу (грунтових доріг або земляного полотна).

Підприємствами області повністю виконано заплановані обсяги будівництва нових та відновлення раніше збудованих лісових доріг. Загальний обсяг становить 82,8 км., в тому числі 18,3 км. доріг ІІ типу, 12,8 км доріг ІІІ типу, 51,7 км. реконструйовано та відновлено. Лідерами будівництва як і раніше залишаються державні підприємства Сколівське ЛГ, Славське ЛГ, Турківське ЛГ.

Так як потреба будівництва нових лісових доріг залишається актуальною на сьогодні, в 2017 році робота по їх будівництву буде продовжена. Запланований обсяг будівництва та відновлення лісових автодоріг на 2017 рік по Львівському ОУЛМГ становить 80 км.