Літаком із Харкова до Львова привезли чотирьох поранених військовослужбовців: що відомо

logo


Один травмований і троє поранених військових були доставлені реанімаційно-операційним літаком Ан-26 “Віта” з Харкова до Львова. У Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону вони будуть проходити лікування та реабілітацію.

Про це повідомляє Армія Інформ. 

Подробиці 

ан-26

ан-26

Під час аеромедичної евакуації пацієнти на борту літака перебували під постійним наглядом лікарсько-сестринської бригади. Стан здоров’я трьох захисників — середньої тяжкості, вони зазнали мінно-вибухових травм. Четвертий військовослужбовець перебуває у важкому стані.

Починаючи з 2014 року до Львова для подальшого лікування аеромедичною евакуацією було доправлено близько двох тисяч захисників України.

Більше новин про військових в Україні

За минулу добу, 17-го листопада, російсько-окупаційні війська на Донбасі 14 разів порушили режим припинення вогню. В результаті обстрілів були поранені чотири українських військових.
Станом на 17.00 17 листопада збройні формування Російської Федерації продовжують ігнорувати режим припинення вогню на сході та обстрілювати позиції Збройних Сил України. Так, упродовж цієї доби, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 9 обстрілів, 7 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.
Російсько-окупаційні війська у непідконтрольних районах Донеччини та Луганщини розпочали збори військових запасу.