«Люди готові тут днювати, ночувати і голодувати», – під кабінетом Садового оголосили безстрокову акцію протесту

logo
118553_ljudi_gotovi_tut_dnjuvati_nochuvati_i_gol.jpeg


sad1Лікарі-стоматологи прийшли до кабінету міського голови Львова Андрія Садового з вимогою звільнити із займаної посади начальника управління охорони здоров’я Володимира Зуба та не знищувати 3-ю стоматологічну поліклініку. Про це Форпосту розповів лікар-стоматолог комунальної стоматологічної поліклініки №3, голова спілки молодих лікарів Юрій Казмірчук.

«Ми хочемо вручити лист про зареєстровану акцію безстрокового пікету. Ми вимагаємо відставки начальника управління охорони здоров’я п. Зуба, який свідомо хоче знищити, і цього не приховує, 3-ю стоматологічну поліклініку. Не виплачуються зарплати. Минулого тижня  були спроби рейдерського захоплення 3-ї стоматологічної поліклініки і назначено головним лікарем Юрія Павліва. Зараз чиниться на нас усіх тиск. Скликали комплексну комісію для перевірки нашої діяльності», – розповів Юрій Казмірчук.

Відтак, лікарі оголосили безстрокову акцію протесту.

«Люди обурені. Ми постійно просили про діалог. Ми намагалися донести до Андрія Садового, що це не реформа, а знищення поліклініки. Наша поліклініка є ведучою у боротьбі. Людей спровокували на найрадикальніші дії. Люди готові тут днювати, ночувати і голодувати», – додав лікар-стоматолог.

Пікетувальники вимагають зустрічі з Андрієм Садовим та задоволення їхніх вимог. В іншому випадку – оголошують голодування прямісінько біля його кабінету. Безстрокове. 


А поділитися?