Львів’ян запрошують на Великдень до Шевченківського гаю

logo


У Львові в Шевченківському гаю впродовж 5 та 6 травня гостей музею знайомитимуть з давніми традиціями, водитимуть гаївки та пригощатимуть гостей. Про це повідомили на сторінці музею у Facebook — передаєTvoemisto.tv.

На Великдень у Львівському скансені лунатимуть гаївки як вавтентичному, так і в сучасному виконанні, водитимуть кривого танця великі і малі, працюватимуть дві виставки, дитяча локація, ятки з музейним сувенірним крамом, фудкорти, а також буде велика благодійна збірка на ЗСУ.

Великдень, 5 травня, неділя

Забави на дитячій галявинці. 13:00 – 14:00, 15:00 – 16:00 Наші найменші відвідувачі навчаться водити гаївки, співати веснянок і зможуть пограти у традиційні дитячі ігрина дитячій галявинці (Хата зі с. Либохора 1812 р.). Стодола зі с. Либохора, галявина біля озера

Гаївки з ОУМ «Спадщина» – це жива традиція, що підтримується десятиліттями: будемо водити кривий танець, вербовую дощечку, струмок, подоляночку, хорти і вовки, царівну, мости, голубку. А також грати в шума, моргалки, ремня, а хлопці ще будуватимуть вежу та слона. Головна Галявина, дзвіниця з с.Хоросно.

Гаївковий концерт заучасті:

15:00 Етногурт «Сільська музика»

16:00 ЕТЕРІЯ

17:00 Соломія Чубай & Джалапіта & Volo Bedzvin

18:30 the Doox

18:00 Великодня літургія у церкві зі села Кривка

Вартість квитка 5 травня:

200 грн – повний

100 грн – пільговий

Подбайте про квитки завчасно, щоб не стояти в черзі в день події. Посилання наквитки онлайн.

Обливаний понеділок у Гаю, 6 травня

13:00 Екскурсія «Великодні традиції». Вартість екскурсії – 250 грн (вартість вхідного квитка до музею включено). Лише за попередньою реєстрацією. Форма для реєстрації. Головна Галявина, дзвіниця з с.Хоросно

14:00 гаївки з танцювальним колективом «Калиновий цвіт» Народного дому с.Малехів

15:00 Гаївки з Дриґом. Будемо вивчати рухи українських традиційних танців – так, як це ще пам’ятають старші люди в селах, під супровід народних інструментів: скрипки, басолі і бубна.

Діючі виставки:

Виставка народних ікон на склі з колекції Тараса та Остапа Лозинських «Крихкіші заскло» (Велика виставкова зала музею).

Авторська виставка Оксани Андрущенко (Мала виставкова зала «В укритті»).