Львів’ян просять долучитися до збору одягу та здачі крові для онкохворих дітей

logo


У середу, 18 грудня, «ДонорUA. Львів» запрошує на акцію «Найтепліший день донора» у Центр служби крові. Там з 9:00 до 13:00 прийматимуть усіх, хто захоче поділитись своєю кров’ю для діток із онкозахворюваннями.

Серед благодійників організатори розіграють сертифікати та квитки від партнерів Ювелірний Дім ZARINA, Дитяча планета, Планета Кіно, МТА – Мультимедіа, а також подарункові набори від Coca-Cola Ukraine, Майстерня Карамелі, Yarych.

Окрім того, ті хто мають протипокази, але хочуть допомогти, у день акції можуть принести дитячий порошок, мило та шампуні, а ще посуд та взуття для діток від народження і до 4-ох років. Цю допомогу волонтери передадуть у Будинок дитини № 1.

«Це те, що постійно потрібно. І одяг насамперед. Тому просимо приносити. І не обов’язково новий, а може бути так само і зі своїх діток у гарному стані. Тому що діти швидко ростуть. Це підгузники, які кожного дня їм потрібно 2, 3, 4, 5 розмір. Ми просимо, щоб люди приносили», – пояснила координаторка «ДонорUA. Львів» Аліна Бутим.

Подарунки можна приносити в день акції, 18 грудня, в Центр крові, або ж раніше, подзвонивши за номерами: 0732191792 (Аліна), 0936559418 (Соломія)

Для здачі крові необхідно зареєструватися за посиланням. Інформація про абсолютні протипокази та тимчасові протипокази, а також про харчування перед донацією.