Львів’ян запрошують на дитячу виставу за книгою Прохаськів «Куди зникло море». Розклад

logo


Вистава має навчити дітей, у чому секрет дружби, хто такі друзі і чому нам добре, коли ці люди поруч.фото: Перший театр

фото: Перший театр

У Першому театрі, що на вул. Академіка Гнатюка, 11, покажуть дитячу виставу «Куди зникло море?» за книгою Тараса і Мар’яни Прохаськів. 

Вистава розповість про добрих, щирих і відданих друзів-звірят, які ведуть розслідування злочину, що трапився у їхньому лісі. Завдяки детективним пригодам герої глибше пізнають, що таке дружба та вірність, і чому вони роблять нас щасливими. Як зазначають організатори, цікавий сюжет переплітається з простою і легкою подачею. 

Мар’яна і Тарас Прохаськи (фото: ВСЛ)

«Це детектив. Про крадіжку. Більше ніяких таємниць не відкрию, щоб було цікаво читати, – розповідає Мар’яна Прохасько. – Задум виник ще рік тому, коли 7-річна дочка моїх друзів просила мене багато разів розповідати історію, як нас з Тарасом одного разу пограбували у Барселоні. Їй це було так цікаво слухати, що я вирішила написати щось про злодіїв. Тоді ж я часто чула історії від своїх знайомих про дитячі крадіжки. Мене ця тема зацікавила, і так поступово задум почав втілюватися у текст. Крім того, хотілося, щоб наступна кротяча книжка була написана в іншому жанрі. Перша – це щось на кшталт роману-дорослішання, друга – детектив». 

Прем’єру 10-го вересня гратимуть двічі: 12.00-13.40 та 15.00-16.40.Також виставу гратимуть 19-го та 20-го вересня.

Вистава на 2 дії. Вік: 5+.Тривалість: 1 година 40 хвилин.

Квитки можна замовити за номером: +38 (032) 255 33 30.