Львів’ян запрошують переглянути виставу про Голодомор

logo
152115_lviv_jan_zaproshujut_peregljanuti_vistavu.png


Буде багато думок, емоцій і навіть сліз! Львів’ян запрошують переглянути виставу «Зерносховище» у Першому театрі і разом з акторами вшанувати пам’ять жертв Голодомору. Адже ця п’єса про найбільшу трагедію української історії 20-го століття.  

Вистава «Зерносховище» – це передовсім поминальна молитва за людьми, які пережили страшний голодомор 1932-33-го років. Особливість п’єси у тому, що вона звучить суржиком.

Каже виконавець однієї із головних ролей актор Дмитро Бортков:

«Ми не засуджуємо там: є кати і є жертви. А наприкінці звучить молитва, яка молиться не лише за свою маму, яка пережила цей Голодомор, не лише за тих рідних, які не пережили, які померли ваід цього злочину, але й за тих людей – з іншого боку».

Є у «Зерносховищі» і любовна лінія. Втім кохання і зрада, а також прагнення щастя набуде зовсім іншого морального виміру.

Вистава може викликати як і захоплення, так і несприйняття. Але емоції однозначно будуть, – переконаний художній керівник Першого театру Юрій Мисак.

«Ця вистава відкривала тернопільські театральні вечори, з великим успіхом пройшла в Краматорську, була на фестивалі в Німеччині, не для діаспори, а показувалась німецькомовній аудиторії. На цій виставі люди плачуть. Як правило, це все ж сльози очищення. Люди виходять і це відчутно, люди думають, що ж зробити, аби подібні жахи більше не повторились», – розповів Юрій Мисак.

Переглянути «Зерносховище» можна буде у найближчу неділю в Першому театрі, що на вулиці Гнатюка. Початок о 18-й. Перед тим  відвідувачі зможуть запалити лампадки, віддавши шану тим, чиї життя забрав Голодомор.

Додамо, ця п’єса має вікові обмеження 18+.  

Loading…


А поділитися?