Львів’яни долучились до Всеукраїнського маршу за права тварин

logo


У Львові мешканці та гості міста доєднались до Всеукраїнського маршу на захист тварин. Так зоозахисники хочуть привернути увагу суспільства до проблеми жорстокості та експлуатації тварин. До ходи долучились близько 100 людей. Про це повідомила кореспондентка Суспільного з місця події.

Близько 12:00 учасники події зібрались біля Львівського оперного театру. Вони тримали плакати: “Львів за гуманність”, “Захист слабких — справа сильних”, “Цінне кожне життя” “Ми за цирк без тварин”.

Маршу за права тваринСуспільне Львів

Марш за права тварин

Чимало учасників акції прийшли разом із тваринами.

Марш за права тваринСуспільне Львів

Марш за права тварин

Олексій Роговик каже, що долучився до події, аби привернути увагу влади та суспільства до проблеми жорстокості над тваринами.

“Живодерів відпускають на волю, жебракування з тваринами, цирки, дельфінарії далі існують. На жаль, багато людей не сприймають тварин за живих істот, не вважають, що за знущання над ними має бути покарання, тому ми бачимо випадки жорстокості, вбивства. Ми хочемо, щоб ця проблема не була другорядною, адже цивілізоване суспільство оцінюють за тим, як воно ставиться до слабших”, — каже Олексій Роговик.

Марш за права тваринСуспільне Львів

Марш за права тварин

По 12:15 учасники події сформували колону та почали рухатися маршем від Оперного театру до площі Ринок. Наприкінці події учасники акції обмінялися думками у форматі “вільного мікрофону”.

Що відомоВсеукраїнський марш за права тварин відбувся у 30 містах України, зокрема у Києві, Запоріжжі, Кропивницькому, Одесі, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Черкасах та Вінниці.Зоозахисники виступають за цирк без тварин, заборону хутрових ферм, притравочних станцій, контактних зоопарків і дельфінаріїв, порятунок тварин від жорстокого поводження та захист їхніх прав на всеукраїнському рівні.Така подія відбувається щороку.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону