Львів’яни скаржаться на малу кількість громадського транспорту

logo
161549_lviv_jani_skarzhatsja_na_malu_kilkist_gro.png


На маршрути не виїхали більше половини автобусів.Фото з презентації Дем

Фото з презентації Дем’яна Данилюка

Уранці 1 січня, на Facebook-сторінці ГО «За якісний транспорт» з’явилась інформацію, що на маршрут виїхали 102 автобуси, 29 трамваїв та 24 тролейбуси, посилаючись на дані моніторингу GPS-навігаторів у маршрутках. Транспорт їздив із середнім інтервалом у 40 хв.

Станом на 12:00 год. у ГО зафіксували 182 автобуси із середнім інтервалом руху приблизно у 30 хв. Також містом курсує 27 трамваїв та 30 тролейбусів.

 

У міській раді ж запевняють, що за інформацією управління транспорту ЛМР по місту курсує 346 одиниць громадського транспорту, із яких 50 автобусів «Міра і К», 42 – АТП 14630, 108 – АТП №1, 40 – «Успіх БМ», 44 – «Фіакр Львів», а також 33 трамваї та 29 тролейбусів. За інформацією прес-служби ЛМР, низькі показники, які зафіксували у ГО «За якісний транспорт», не відповідають дійсності, оскільки не всі GPS‑трекери у громадському транспорті справні.

Нагадаємо, минулого року 1 січня на вулиці Львова виїхали 195 автобусів, а на Різдво у місті стався транспортний колапс, який, за словами міської влади стався з технічних причин, внаслідок складних погодних умов.

Тож напередодні новорічних свят активісти вимагали в управління транспорту оприлюднити план випуску автобусів на період 31-го грудня та 1-го січня, який містив би інформацію про кількість машин на конкретних маршрутах, інтервал руху та з якої по яку годину вони курсуватимуть


А поділитися?Вам має сподобатись...