Львів‘яни вибороли медалі Кубку Європи з кіокушинкай карате

265416097 2495114373965468 3654910848359177298 nУ Литві днями відбувся Кубок Європи з кіокушинкай карате серед дорослих у розділах ката і куміте. В складі збірної команди України найкращі результати показали львівські спортсмени.

Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

У перший день змагань у командному ката золото вибороли Наталія Мутіна, Анастасія Пришляк та Ярослав Ковальчук. В індивідуальному ката Ярослав Ковальчук став срібним призером, а Анастасія Пришляк виборола бронзу.

У другий день змагань у розділі куміте серед жінок у ваговій категорії до 50 кг чемпіонкою стала Анастасія Пришляк. Серед чоловіків 65-75 кг золото виборов Северин Палій.

Анастасія та Северин вибороли собі путівки на Кубок світу, який буде відбуватись у Польщі вересні 2022 року.