Львів’яни викликали поліцію через ремонт вул. Бандери вночі

logo


image

Вночі у суботу, 17 жовтня, львів’яни викликали поліцію через шум від проведення ремонту вул. Степана Бандери. У Львівській міськраді повідомили, що підрядник почав працювати цілодобово, однак через скарги мешканців нічні роботи призупинять.

Як повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури, на вул. Бандери підрядник з 15 жовтня розпочав працювати у три зміни. Однак, враховуючи побажання мешканців та скарги, вночі 17 жовтня роботи призупинили та перевели на двозмінний графік.

«Для забезпечення мінімальної тривалості ремонтних робіт, з четверга підрядник перейшов на цілодобовий режим роботи. До того необхідно було провести всі підготовчі роботи. На жаль, сьогодні вночі близько 02:30 поліція зупинила роботу підрядника за викликом мешканців. Ми змушені будемо переглянути графік робіт, звісно, що це вплине на загальні терміни виконання робіт», – сказав Андрій Білий.

Нагадаємо, що 28 вересня частину вул. Бандери від вул. Чупринки до вул. Антоновича закрили на ремонт. Це перший із трьох етапів реконструкції вулиці: далі на ремонт закриють ділянку від Антоновича до Героїв УПА, а потім – від Героїв УПА до Городоцької.

Реконструкцією вулиці Бандери за майже 210 млн грн займатиметься ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» за проектом, розробленим ТзОВ «ТрамДорПроект». Перший етап реконструкції між вул. Чупринки і Антоновича планують завершити до кінця цього року. Усю вулицю мали б відремонтувати до кінця червня наступного року.