Львів’янин пропонує встановити по Львову вуличні пісуари

logo
164111_lviv_janin_proponue_vstanoviti_po_lvovu_v.jpeg


13 січня на сайті Єдиної системи місцевих петицій з’явилася пропозиція щодо встановлення у Львові європейських вуличних пісуарів.

Автор петиції Назар Лебяк вважає, що такі об’єкти замінять деяким мешканцям міста під’їзди, двори будинків та сквери, які вони використовують для справляння природних потреб, – повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

Як розповів у коментарі для 032.ua Назар Лебяк, ця ідея у нього виникла уже давно.

«Зараз я вирішив подати петицію, щоб міська влада побачила, що у Львові є така проблема. У Львові ввечері міські вбиральні зачинені, а у кафе не завжди хочуть впускати. Відповідно, люди (я сам був свідком) часто «ходять» по скверах, дворах… У Європі цю проблему вирішили зі встановленням стаціонарних вуличних пісуарів», – пояснив львів’янин.

Назар Лебяк зазначає, що у Європі пісуари стоять просто неба, але при цьому забезпечені водопостачанням і водовідведенням, і є абсолютно безкоштовними.

Встановити такі об’єкти пропонується у місцях найбільшого скупчення людей — на площі Ринок, проспекті Свободи, на Сихові (напр., у районі кінотеатру Довженка), біля Привокзального ринку тощо.

Нагадаємо, раніше львів’янин зареєстрував петицію з проханням створити пішохідний перехід по вул. Широкій у Львові.

Читайте також:

Усі конфесії Львова візьмуть участь в освяченні води на Йордана.


А поділитися?Вам має сподобатись...