Львів’янки на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років посіли третє місце

У Хмельницькому, на базі спорткомплексу «Епіцентр» відбувся Чемпіонат України 2017 року з важкої атлетики серед молоді до 23 років.

Команда жінок нашої області спромоглася вперше в історії важкоатлетичного спорту Львівщини потрапити на п’єдестал пошани. Посівши призове третє загальнокомандне місце, наші атлетки змогли випередити сильні команди. Загалом було представлено команди жінок з 19 областей України. У активі наших чарівних важкоатлеток 277, 5 очок. Переможницями стали традиційно сильні важкоатлетки з Донецької області (524 очки), а друге місце за харків’янками (495,5 очок).

В особистій боротьбі у ваговій категорії до 48 кг третю сходинку п’єдесталу посіла студентка факультету фізичної реабілітації багаторазова чемпіонка та призерка всеукраїнських змагань майстер спорту Ольга Заяць, поступившись двом чемпіонкам та призеркам чемпіонатів Європи.

Напередодні змагань зазнали травми дві наші спортсменки Нагорнюк Діана та Константинова Софія. Однак Софія вирішила брати участь у змаганнях та змогла посісти 6 місце у ваговій категорії до 69 кг.

На жаль, Діана Нагорнюк не змогла вийти на поміст. Як показують результати цих змагань, їй не було б рівних у її ваговій категорії.

Студентка факультету туризму Цяпко Тетяна у важкій боротьбі фінішувала із 16-м результатом у ваговій категорії до 53 кг.

Цьогорічні абітурієнти нашого вишу Петрук Ярина та Терлак Віталій завершили змагання у своїх вагових категоріях із 6 та 8 результатами відповідно.

Наступний національний старт – Чемпіонат України серед чоловіків та жінок відбуватиметься у Львові, в період з 19 по 24 вересня 2017 року.