«Львів» переміг «Минай» у матчі за «шість очок», – ВІДЕО

image

Сьогодні, 21 квітня, у перенесеному матчі 1 туру Премʼєр-ліги ПФК «Львів» на домашньому полі зустрічався з ФК «Минай».

«Городяни» виграли важливий матч у прямого конкурента за виживання.

Перший по-справжньому гольовий епізод виник всередині тайму, коли Алваро опинився першим на підбиранні та пробивав у дальній кут Поповича з меж карної зони. М’яч промайнув приблизно за метр від стійки воріт.

Ключовим виявився епізод на 39-й хвилині. Львів’яни подавали кутовий ліворуч, воротар Попович помилився на виході, Довгий пробив у штангу головою на випередження, але м’яч влучив у захисника Маембе і зрикошетив назад у ворота — 1:0.

У другому таймі «Минай» намагався розвинути ініціативу, створив пару моментів, але «Львів» не тільки зберіг від гола власні ворота, але і сам міг подвоїти перевагу у рахунку.

Львів’яни перемагають втретє за шість турів і виходять на десяте місце в турнірній таблиці чемпіонату.

«Львів» – «Минай» – 1:0 (1:0)Голи: Маємбе, 39 (А/Г)Попередження: Довгий, 67, Бусько, 74, Грисьо, 84, Алваро, 85, Романчук, 90+4 – Саків, 74

«Львів»: Ільющенков, Якімець, Махмутовіч (к), Романчук, Грисьо (Ременяк, 90+2), Ернест (Семенів, 82), Фране, Довгий, Алваро (Сабіно, 90+2), Бусько (Лобай, 90), Нич (Ренан, 82)

Запасні: Костик, Міхоубі, Крушинський, Захарків

Головний тренер: Анатолій Безсмертний

«Минай»: Попович (к), Шиндер (Пиняшко, 66), Петрусенко, Бойко (Мілевський, 78), Ткачук (Сніжко, 67), Ахмедзаде, Лопирьонок, Нурієв, Маємбе, Саків, Матіч

Запасні: Каніболоцький, Малепе, Одуеньї, Чушенко, Багайоко, Хахльов

Головний тренер: Сергій Цимбал