“Львівелектротранс” можуть притягнути до кримінальної відповідальності

logo
182478_lvivelektrotrans_mozhut_pritjagnuti_do_kr.jpeg


17 квітня депутат Львівської міськради, голова ГО “Варта-1” Ігор Зінкевич оприлюднив у соцмережі свій депутатський запит до директора Антикорупційного бюро України Артема Ситника, начальника ГУ НП у Львівській області Валерія Середи і міського голови Львова Андрія Садового щодо дій керівництва ЛКП “Львівелектротранс”, які підпадають під кримінальну відповідальність.

Ігор Зінкевич зазначив, що багато питань виникає до проведення позачергового засідання виконкому ЛМР, де вирішили питання про підняття вартості проїзду в електротранспорті міста: після громадських слухань, на яких так і не прийняли рішення щодо коригування тарифів на проїзд; а також з невчасним повідомленням про проведення засідання, – інформує кореспондент сайту 032.ua.

Читайте також: Замки Львівщини, які вартує відвідати

“Однак, предметом мого депутатського звернення є дії керівництва ЛКП «Львівелектротранс», які підпадають під кримінальну відповідальність, зокрема по ст. 191 та 210 ККУ (розтрата коштів, майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та використання службовою особою бюджетних коштів усупереч їх цільовому призначенню). Мова йде про квитки на проїзд у міському електротранспорті, які офіційно оприлюднило ЛКП «Львівелектротранс» на своєму сайті за декілька хвилин після прийняття рішення, відповідно до якого тариф на проїзд в електротранспорті Львова відкориговано до 5 грн. Було опубліковано оригінали 2 типів квитків (Пільговий та Загальний), не ЗРАЗКІВ та МАКЕТІВ для проїзду в міському електротранспорті”, – підкреслив депутат.


А поділитися?