Львівщина отримала відзнаку від Міністерство цифрової трансформації України

logo


Захід зібрав усі обласні військові адміністрації, громадські організації, громади та центральні органи виконавчої влади

Минулого тижня, профільний заступник начальника Львівської ОВА Олександр Кулепін представив нашу область на національному форумі Дієвий ЦНАП 4.0.

Про це пише Четверта студія з посиланням на ЛОВА.

Захід зібрав усі обласні військові адміністрації, громадські організації, громади та центральніоргани виконавчої влади з метою обмінятись знаннями та проговорити виклики, які потрібно подолати.

Зокрема, Олександр Кулепін поділився діями Львівщини, які призвели до найкращих результатів в Україні по розбудові мережі ЦНАП:

?супровід громад у 2021 році. Це дало змогу залучити більшу кількість коштів для розбудови ЦНАПів по субвенції від міністерства.

?проведення стратегічної сесії в кінці 2021 року та визначення пріоритетів на 2022 рік по наближенню послуг до мешканців.

?запуск субвенції для громад, ВПО, військових та звичайних жителів у 2022 році. Це вдалось завдяки очільнику області Максиму Козицькому.

?які юридичні документи потрібні на всіх етапах запуску та реалізації такого механізму в інших областях. 

?наявність командуюи та ресурсів, які необхідно мати, щоб якісно наближати послуги до мешканців

«Захід дав можливість зустріти людей, з якими разом відстоюємо інтереси мешканців України в зручних сервісах тапослугах на місцях – Віктор Тимощук, був дуже радий особисто познайомитись! 

Дуже вдячний команді міністерства, і особливо Марина Бобраніцька за організацію цього заходу!», – зазначив Oleksandr Kulepin.

Коментарі

Позначки: Кулепін