Львівська «Енергія» пробилася у «Фінал чотирьох» футзального Кубка України

Львівська «Енергія» вийшла у «Фінал чотирьох» футзального Кубка України. На цьому етапі їй протистояв житомирсько-київський тандем ІнБев/НПУ. У виїзній дуелі «зелено-білі» розписали із суперником бойову нічию 4:4. Тож долю путівки у наступний раунд вирішували у напруженому поєдинку у Львові.

Уже на 2-ій хвилині зустрічі крижаний душ господарям організував Віталій Дзюба – 0:1. Після пропущеного м`яча господарі раз у раз обстрілюють ворота житомирян, не даючи перепочинку голкіперу суперника. Але безрезультатно. «Енергетик» Тарас Кузь зазначив: «Гра в першому таймі, мені здається, нам вдавалася. Не вистачало тільки забитого м`яча. Після того, як пропустили, ми почали спішити, і це явно не грало нам на руку. І воротар їхній, я скажу, дійсно хорошу гру провів».

Переламати гру львів`янам вдалося у другому таймі. Тарас Кузь прорвався по лівому флангу, віддав на Коваля у штрафному майданчику, а там Роман Цапов зрізав м`яча у власні ворота. Тарас Кузь каже: «В футзалі забитий м`яч все перевертає з ніг на голову. Але ми забили м`яч і почали від рахунку грати. Нас нічия 1:1 влаштовувала, і ми низько сіли в оборону».

Та попри більш обережну тактику, «енергетики» таки вириваються вперед у цьому матчі. Гравець львів`ян Олег Легендзевич розповідає: «Цей м`яч, напевно, забив Віталік Радевич. Він забрав, пробіг, обіграв гравця і викотив м`яча мені на ударну позицію. Я вдарив і забив. Можна сказати, завершив атаку. Весь гол зробив Віталік».

ІнБев/НПУ мусить ризикувати і випускає п`ятого польового. Незахищені ворота житомирян знову вражає Олег Легендзевич, оформлюючи дубль. Із загальним рахунком 7:5 «енергетики» проходять далі. Головний тренер ІнБев/НПУ Валерій Директоренко зазначає: «В нас дуже тривала серія в чемпіонаті і в Кубку склалася. Підряд відіграли дуже багато матчів. Вже вивчили один одного вздовж і впоперек. Достатньо рівна гра була, обидві команди дуже виклалися. Але футбольний бог був на стороні «Енергії».

На заключному етапі, окрім львів`ян, за трофей поборються івано-франківський «Ураган», «АРПІ Запоріжжя» і київська «Альтернатива». Вирішальні двобої відбудуться 16-18 березня.