Львівська громада співфінансуватиме грантову підтримку переробних підприємств

logo


Грантовийваучер – це часткова компенсація власного внеску отримувача гранту, який зареєстрований у Львівській міській територіальній громаді.

Львівська міська рада внесла зміни до Положення про ваучерну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва, згідно яких місцева влада буде співфінансувати грантову підтримку переробних підприємств.

Грантовий ваучер – це часткова компенсація власного внеску отримувача гранту, який зареєстрований у Львівській міськійтериторіальній громаді, згідно з порядком надання грантів на створення або розвиток переробних підприємств, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 №739.

Розмір грантового ваучера залежить від кількості створених робочих місць, розміру гранту та власного внеску суб’єкта господарювання в межах проєкту «єРобота» і встановлюється  у співвідношенні:

5% при створенні 5 робочих місць у розмірі, що не перевищує 80 тис. грн;10% при створенні 10робочих місць у розмірі, що не перевищує 320 тис. грн;15% при створенні 15 робочих місць у розмірі, що не перевищує 480 тис. грн;20% при створенні 20 робочих місць у розмірі, що не перевищує 1280 тис. грн;25% при створенні 25 робочих місць у розмірі, що не перевищує 2000 тис. грн.

Нагадаємо, що для розвитку бізнесу, зокрема сільського господарства та переробної галузі Уряд надав суб’єктам господарювання доступ до фінансування через грантові програми. Запрограмою «єРобота» державна допомога на створення або розвиток переробних підприємств становить 50% та 50% фінансує сам підприємець. Розмір гранту, який надається одному отримувачу не перевищує 8 млн грн. Скориставшись програмою міської ради Львова можна компенсувати до 2 млн грн власного внеску.

Для підтримки переробної галузі виділили 17 млн грн. Отримати грантовий ваучер можна звернувшись до експертної комісії з ваучерної підтримки із заявою, копією наказу Міністерства економікиУкраїни та випискою з рахунка, на який надійшли грантові кошти у місячний термін після їх зарахування.