Львівська книгарня вилучила з продажу антиукраїнський посібник

logo
64804_lvivska_knigarnja_viluchila_z_prodazhu_an.jpeg


Книгарня «Є» у Львові вилучила з продажу «Учебник ненормативной лексики английского языка», в якому покупець Микола Сиротюк побачив антиукраїнські вислови.

«Стосовно перших результатів – Книгарня “Є” Львів вилучила книгу з продажу! Дуже дякую адміністрації за таку позицію, гадаю, що це дійсно був недогляд відділу закупівель. Хто міг очікувати на подібне від навчального підручника»?, – написав Сирота у Фейсбуці.

«Проте у Львові та інших містах ще дуже багато книгарень де можуть бути книжки цієї зарази. Аналогічно – інтернет-магазини.Я сьогодні обійду ті магазини в центрі Львова, які знаю. Кожен може зробити те саме – звертайте увагу адміністрації на ці книги. А краще – на всі книги авторки – організовуємо бойкот. Запис в книгу скарг і дзвінок до адміністрації. Якщо магазин не реагує – зробимо його відомим», – пропонує Микола Сирота.

Як писав Форпост, Микола Сирота учора запримітив у книгарні посібник, в якому були образи українців. Зокрема, такі фрази: «Знаешь, почему хохлы не едят квашеные огурцы?», «Иэта хахлушка приехала покорять Москву», «Скоро Голливуд будет Хохловудом, столько туда хохлов понаехало», «С истинным хохлом ни о чем толком не договоришься»…

Автором і видавцем посібника є львів’янка Світлана Варшавська.


А поділитися?