Львівська облрада продала центральну аптеку в Пустомитах за 4 млн грн

logo


image

Львівська облрада продала будівлю центральної районної аптеки №54 у Пустомитах за 4,2 млн грн. Приміщення площею 440 м2 на вул. Грушевського, 58 у центрі міста купила фірма «Контакт», яка займається торгівлею автозапчастинами.

За даними управління майном спільної власності, яке виставило об’єкт на продаж, двоповерхова будівля аптеки площею 440,2 м2 розташована на вул. Грушевського, 58 у центральній частині Пустомит та перебуває у задовільному стані.

Стартова ціна будівлі становила 1,9 млн грн. Аукціон, провели на онлайн-платформі ProZorro.Продажі. До участі у торгах зголосилися два учасники – будівельна компанія «МК ДЕВЕЛОПМЕНТ» та фірма «Контакт», яка займається виробництвом і торгівлею деталями та приладдям до автомобілів. У підсумку перемогла фірма «Контакт», запропонувавши ціну 4 200 010 грн, що лише на 10 грн перевищила пропозицію конкурента.

За інформацією YouControl, фірма «Контакт» зареєстрована у селі Солонка Пустомитівського району, основний вид діяності якої – «виробництво інших вузлів, деталей і приладдя для автотранспортних засобів». Її засновниками є п’ятеро львів’ян – Андрій Мирош, Володимир Ганик, Михайло Охота, Назарій та Олександр Яремчуки.

Нагадаємо, влітку цього року за наполяганням керівництва Львівської облради депутати сформували перелік об’єктів на приватизацію у 2020 році, зокрема, включивши до нього приміщення книгосховища обласної наукової бібліотеки, обласної лікарні у Львові та центральної районної бібліотеки у Пустомитах. На найближчій сесії 22 вересня обласні обранці мають намір доповнити цей перелік.