Львівська облрада просить фінансувати ансамбль пісні та танцю «Верховина» з держбюджету

logo


ЛЮДИ

Це єдиний на Львівщині ансамбль такого спрямування. Йому уже 75 років

Фото з пікету, який влаштували учасники ансамблю перед стінами облради 9 листопада. Автор: Galnet

Львівська обласна рада просить розглянути можливість фінансувати заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» (Дрогобич) із держбюджету. Таке звернення до Президента, Верховної Ради України, Міністерства культури та інформаційної політики ухвалили сьогодні, 16 листопада, під час засідання сесії.

Оскільки можливості обласного бюджету обмежені, депутати просять розглянути питання щодо фінансування Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю України «Верховина» з державного бюджету. – Пояснили там.

Нагадаємо, ансамбль «Верховина» складається з хорової, оркестрової та танцювальної груп і уже впродовж 75 років репрезентує українську народну творчість, звичаї та обряди регіону. Це єдиний на Львівщині професійний колектив подібного спрямування.

Як писав Galnet, 9 листопада 40 учасників цього колективу прийшли з пікетом під стіни облради. А все через те, що облрада від серпня припинила фінансувати клектив.

Нас фінансують на паритетних умовах: 50% дає Львівська обласна рада, а 50% – Дрогобицька міська рада. Дрогобицька міська рада повністю виконала свої зобов’язання перед нами, а Львівська обласна рада до сьогодні не виплатила нам ніяких коштів, – розповіла тоді у коментарі Galnet голова профспілкового комітету ансамблю Любов Сторонська.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.