Львівська опера звернулася до СБУ через повідомлення про «причетність до сепаратизму» артиста Санжаревського

logo
163147_lvivska_opera_zvernulasja_do_sbu_cherez_p.jpeg


Львівська Національна опера заявила 10 січня, що її дирекція «звернулася з офіційним запитом до управління Служби безпеки України у Львівській області» через повідомлення в ЗМІ про можливу причетність до сепаратизму та антиукраїнської діяльності артиста Миколи Санжаревського.

«Із даного факту проводиться також внутрішнє розслідування», – ідеться в повідомленні на офіційному сайті Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Сам Микола Санжаревський, якого звинуватили у підтримці і фінансуванні угруповань «ДНР» та «ЛНР», заперечує свою причетність до сепаратистів. «Шкода, що ЗМІ які мають нести виключно правду, саме на неї і начхати, і вони вже додають свої «факти», – написав артист у Facebook.

Опоненти Санжаревського звинувачують його в поширенні просепаратистських повідомлень у російській соціальній мережі «ВКонтакте».

«Річ в тому, що доступ до сторінки в ВК був втрачений ще у 2014 році, спроби відновлення паролю нічого не дали. Десь у 2015-му або 2016-му СБУ вже проводила перевірку щодо подібних звинувачень, і моєї причетності до протиправних дій не виявили», – заявив Санжаревський у коментарі ZAXID.NET.

СБУ наразі не повідомляла про проведення перевірки соліста Львівської Національної опери.


А поділитися?Вам має сподобатись...