Львівська ОВА застерігає: користуйтесь лише офіційними джерелами інформації про відключення електроенергії

logo


Слідкуйтеза інформацією з офіційних джерел, щоб захистити себе від шахрайства і бути в курсі актуальної ситуації в енергосистемі країни.

Через масовані ворожі атаки в енергосистемі України виникає дефіцит потужності, що змушує застосовувати обмеження постачання електроенергії. Для організації побуту в таких умовах, українцям важливо стежити за графіками відключень.

«Кібербезпека зараз є дуже важливою, оскільки зловмисники активізувалися і можуть створювати фейкові ресурси. Цестановить загрозу не лише для наших особистих даних, але й для стабільності енергосистеми. Слідкуйте за інформацією з офіційних джерел, щоб захистити себе від шахрайства і бути в курсі актуальної ситуації в енергосистемі країни», – зазначив начальник управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА Максим Столярчук.

Зловмисники можуть створювати фейкові ресурси для поширення дезінформації в інтересах країни-агресора, виманювання конфіденційних даних громадян та привласнення їхзаощаджень.

Наприклад, минулого року кіберполіція викрила групу зловмисників, які під час блекаутів створювали фейкові телеграм-боти енергетичної компанії. Використовуючи ці боти, вони викрадали облікові записи користувачів і в подальшому використовували їх у шахрайських схемах .

Для отримання актуальної інформації про графік планових відключень на Львівщині, використовуйте наступні сервіси:

сайт «Львівобленерго», розділ «Чому немаєсвітла»: https://poweron.loe.lviv.ua/чат-бот «Львівобленерго» у Viber (для побутових споживачів): https://www.viber.com/loebotчат-бот «Львівобленерго» у Telegram (для побутових споживачів): https://t.me/loeserviceBotчат-бот «Львівобленерго Бізнес» у Viber (для юридичних споживачів): www.viber.com/loebiznesbotчат-бот «Львівобленерго Бізнес» у Telegram (для юридичних споживачів): https://t.me/loebiznesbot

Слідкуйте за інформацією з офіційних джерел, щоб захистити себе відшахрайства і бути в курсі актуальної ситуації в енергосистемі країни.