“Львівська Політехніка” та “Золотий Вік” обмінялись мінімальними перемогами

Матчі у Львові мали велике турнірне значення для обох команд. Для «Золотого Віку» це був останній шанс зачепитись за участь в плей-офф, а «Львівська Політехніка» у разі двох перемог могла гарантувати собі участь в наступному раунді змагань.

Більш вдалим протистояння видалось саме для гостей. Незважаючи на одну поразку вони зберегли хороші шанси на потрапляння в плей-офф. Команда з Кропивницького має таку ж кількість очок, як і БК «КДПУ», що йде четвертим, а в останньому турі приймає дома невмотивовану «Говерлу», яка вже гарантувала собі участь в наступному раунді змагань. Що стосується львів’ян, то саме із криворізькою командою вони гратимуть в останньому турі на виїзді. Наразі «леви» випереджають їх на одне очко і для того щоб пройти далі їм достатньо буде здобути одну перемогу.

Що стосується двох матчів, то обидва були дуже нервовими і напруженими. Команди не шкодували одна одну і бились до останнього.  Денис Тютюнник навіть не зміг дограти другий матч через розбитий ніс.

У першій грі команди зразу ж розпочали грати швидко, багато кидати, не звертаючи уваги на захист. Чим дуже сильно злили обох наставників. Проте наскільки погано вони захищались (за першу половину чверті тільки раз сфолили) настільки ж невдало і реалізовували свої кидки. Протягом першої десятихвилинки виконали по п’ять дальніх кидків і жодного не влучили. Перша частина гри завершилась на користь гостей із перевагою у 10 очок. На двох команди змогли набрати тільки 26 пунктів.

У другій половині на майданчику точилась рівна гра. Гості змогли вирівняти її за рахунок невдалих дій «левів». Гравці не завжди виконували установку тренера та часто брали гру на себе, що не давало результату. «Політехніка» повністю домінувала на щитах, але додаткових дивідендів їй це не принесло. Гру «Золотого Віку» на підборах найкраще описав їх наставник: «Стоять три ідіота…». Гості досить часто грали грубо, що призвело до розбитих губ Д.Тютнника і Новікова. Останньому наклали кілька швів.

На перерву команди пішли за переваги господарів в 11 очок. Але з початком другої половини ця перевага поступово зменшувалась. Гравці «Львівської Політехніки» виглядали розслабленими, а місцями самовпевненими, що призвело до -5 у третій чверті та стільки ж у четвертій. Проте в кінцівці господарі змогли зібратись і не опустити перемогу. За 12 секунд до завершення гри рахунок був рівним. Але Макс Тютюнник зумів закинути важкі два з фолом. Господарі змогли відзахищатись і пропустили тільки два очки зі штрафних.

БК «Львівська Політехніка» – БК «Золотий Вік» 67:66 (18:8; 15:14; 16:21; 18:23)

ЛП: Д.Тютюнник (13 + 5 підбирань) – Ходов (12 + 15 підбирань + 3 передачі) – Новіков (4 + 7 підбирань) – Воробьов (4) – Кобець (13 + 4 підбирання + 7 передач + 7 втрат); Базилев (8 + 3 передачі), Кузьменко (0), М.Тютюнник (13 + 5 підбирань + 4 втрати), Насеннік (0).

ЗВ: Рижов (3 + 6 передач) – Дробязко (16 + 5 підбирань) – Куліш (15 + 7 підбирань) – Бузько (0) – Сосой (12 + 6 передач); Масальський (2) – Ворнік (18 + 6 підбирань) – Горбатюк (0)

Передачі: Кобець (7) – Рижов (6)

Другий матч команди розпочали в такому ж темпі, як і перший. Обидві багато атакували, при першій можливості кидали та намагались грати у швидкий баскетбол. Гравці «Золотого Віку» не змогли покращити своєї гри під щитами. Показовим був момент коли Дмитро Ходов в одній атаці двічі поспіль підібрав м’яч і заробив два очки. Реакція головного тренера гостей була відповідна: «Рижий су*а», – крикнув коуч в сторону свого гравця.

Гравці «Політехніки» виглядали більш розслабленими на них не давив груз відповідальності. У випадку поразки вони мали б ще два матчі для того щоб забезпечити собі вихід у фінал чотирьох. А для «Золотого Віку» ця гра могла б стати вирішальною. Нервозністю суперника «леви» користались в повній мірі. І впевнено набирали очки та збільшували відрив.

Проте у захисті вже другий матч поспіль господарі не були такими жорсткими як зазвичай. Плюс фоли під час кидків дозволили гостям скоротити відрив до кінця першої чверті. За 17 секунд до завершення першої частини матчу «Золотий Вік» взяв тай аут, оскільки господарі змогли зробити ривок +5.  Розмова на лаві запасних тривала на підвищених тонах. На першу перерву команди пішли за рахунку 25:20.

Друга десятихвилинка проходила у такому ж темпі. Але більш вдало діяли гравці «Золотого Віку». Повністю з гри випав Кузьменко і Максим Тютюнник. Останній часто просто не виконував дій передбачених тою чи іншою комбінацію. Також при більшості розіграшів гравці часто помилялись, що змушувало Ярослава Зубрицького постійно кричати гравцям, що вони повинні робити далі.

«Сергій ти що знущаєшся», – ці слова Зубрицького як найкраще оцінюють гру Кузьменка. Хоча заради справедливості варто відмітити, що гравець знає як грати і вміє, але чомусь не впевнений у своїх діях. Йому не вистачає наглості і напору для того щоб показувати кращі результати. Також варто б набрати більше м’язової маси, тому що йому інколи не вдається поставити заслон і поштовхатись під кільцем.

Черговий раз по обличчю отримав Денис Тютюнник. Складається враження, що в домашніх матчах він не може піти з майданчика щоб не отримати ушкодження. Варто відмітити, що в цьому протистоянні гравці «Золотого Віку» досить часто грали грубо, а суддя цього не бачив. Через кілька хвилин після травми Тютюнника по потилиці отримав Воробьов.

Завдяки ривку в середині чверті гостям вдалось навіть на деякий час вийти в перед, але розвинути успіх не вдалось. На велику перерву команди пішли за рівного рахунку 47:47.

У другій половині гості грали куди спокійніше, а ось господарі почали помітно нервувати. Після +4 для Кропивницького Зубрицький змушений був брати тайм-аут.

Добре себе в критичний для команди момент проявив Воробьов, який і збирав підбори на чужому щиті і заробив такі потрібні для команди три очки.  Проте львів’яни часто збивались на індивідуальні дій, що не приносило результату. У підсумку на останню перерву гості пішли маючи +6.

В останній десятихвилинці львів’яни змогли завестись і скоротити відрив, а в кінці завдяки парі влучних кидків Кобця вирівняли рахунок. Проте злий жарт з командою зіграв «стіл». Маючи перевагу в кінцівці +1 гості закинули два очки, але на табло загорілись чифри+4. Львів’яни відповіли влучною «трійкою» і думаючи, що відстають на одне очко зразу ж сфолили, але як виявилось рахунок був рівним і гра могла перейти в овер-тайм. Гості вдало виконали обидва штрафні кидки. За 4 секунди що залишились «Політехніка» не зуміла зрівняти рахунок.

Вже після гри поспілкувавшись з гравцями стало зрозуміло чому в них не все виходило, а в деяких ситуаціях вони виглядали пригніченими. Команда третій місяць не отримує заробітної плати, що негативно впливає на психологічний стан гравців. Ми намагались зв’язатись із керівництвом команди, але не отримали відповіді, щодо фінансового стану «Львівської Політехніки» та термінів виплати заборгованості.

БК «Львівська Політехніка» – БК «Золотий Вік» 86:88 (25:20; 22:27; 13:19; 26:22)

ЛП: Палюх () – Ходов (16 + 8 підбирань + 3 втрати) – Новіков (9 + 10 підбирань + 4 передачі) – Насеннік (11 + 5 підбирань) – Кобець (15 + 7 передач + 3 перехоплення); Базилев (2), Кузьменко (4), М.Тютюнник (13 + 6 підбирань + 4 передачі), Д.Тютюнник (8), Воробьов (8 + 5 підбирань).

ЗВ: Рижов (23 + 7 підбирань + 4 передачі) – Дробязко (11 + 4 підбираннь) – Куліш (15 + 6 підбирань) – Бузько (0) – Сосой (13 + 4 втрати); Масальський (0) – Ворнік (11 + 7 підбирань) – Горбатюк (15 + 6 передач)