Львівська райрада достроково припинила повноваження депутата Любицького, який продав канал медіахолдингу Медведчука

logo


Новини суспільства, 17:44:47

Друк Відправити на пошту

 

Вчора, 5 березня, під час планарного засідання Львівська районна рада проголосувала за дострокове припинення повноважень депутата від ВО “Свобода” Романа Любицького, який продав канал “Перший незалежний” групі кума Путіна Медведчука.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення ВО “Свобода” в соцмережі “Фейсбук”, інформують Економічні новини.

Також підкреслюється, що Любицького виключили з лав об’єднання.

“На пленарному засіданні в п‘ятницю, 5 березня, Львівська районна рада проголосувала за дострокове припинення повноважень депутата Романа Любицького, обраного від ВО “Свобода”. Надалі інтереси виборців ВО “Свобода” у Львівській районній раді представлятиме Володимир Харчук”, – сказано в повідомленні.

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв про те, що співробітники каналу засуджують рішення директора Романа Любицького продати канал ТОВ “Медіахолдинг НОВИНИ” і вимагають від власників усунути його з посади.

Співробітники каналу стверджують, що Любицький, який ухвалив рішення про його продаж, причетний до каналу “тільки юридично” і не впливає на його редакційну політику.