Львівська вистава “Аліса” перемогла у Всеукраїнському театральному фестивалі

logo


image

Вистава “Аліса” Львівського першого театру стала найкращою українською виставою для дітей. Про перемогу у номінації Всеукраїнського театрального фестивалю “Гра” Суспільному розповіла режисерка Першого театру Ірина Ципіна.

“Емоції просто зашкалюють. Я не знаю досі, як їх описати. Це просто якісь неймовірні відчуття – це як отримати «Оскара». Це вдячність команді, гордість за те, що ми це зробили”, — каже режисерка Ірина Ципіна.

Церемонія нагородження Всеукраїнського театрального фестивалю “Гра” відбулась у Київському театрі оперети. Лауреатами премії стали 12 вистав у 5-ти номінаціях.

Через карантинні обмеження переможців оголосили без показу вистав-переможців. Також цього року не було міжнародних членів журі.

Особливістю цієї вистави у широкому використанні різних засобів виразності. “Аліса” — це не тільки драматичний театр, але й театр тіней та ляльок.

Постановка “Аліса” за твором Льюїса Керрола розрахована для дорослих та дітей старших 10 років. Прем’єра вистави у Першому театрі відбулась у лютому 2019 року.

У Львові відкрили виставку білоруського протестного плаката.