Львівські борчині підтверджують свій клас

Одразу кілька успішних здобутків у борчинь нашого вишу. Цими вихідними в Болгарії відбувся традиційний міжнародний турнір Турнір Дан Колов – Нікола Петров вже традиційно є одним з останніх випробовувань напередодні чемпіонату Європи. Тому склад турніру досить потужний.

Цього року на рахунку наших спортсменок дві медалі. Золото для нашої держави виборола аспірантка Юлія Ткач (63 кг), а срібну нагороду здобула випускниця Алла Черкасова (69кг). Також можна відмітити, що дві наші борчині опинилися в десятці кращих свіжого рейтингу UWW знову ж таки наша титулована Юлія Ткач – на третьому місці у вазі 63 кг та Оксана Гергель (60 кг) на дев’ятому місці.

Також відзначились теперішні студентки, молоде покоління достойно продовжує традиції жіночої спортивної боротьби ЛДУФК. На чемпіонаті України серед молоді жодна наша студентка не залишилась без медалі. У вазі до 51 кг бронзову медаль здобула студентка 3 курсу ФФВ Тетяна Польова, а третьокурсниці ФС здобули бронзові нагороди у вазі до 55 кг Ольга Левчун та у вазі до 63 кг Анна Губко показавши достойну боротьбу. Найкращий результат продемонструвала Анастасія Остапук II курс ФС посівши друге місце у вазі до 59 кг. Тож вітаємо дівчат та бажаємо подальших успіхів!