Львівські підприємства виробляють обладнання для систем оповіщення: п’ятьом областям презентували напрацювання

logo


Для підрозділів цивільного захисту п’яти областей презентували роботу системи оповіщення на Львівщині.

На базі департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОВА відбуласьробоча зустріч з колегами з Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської та Чернівецької обласних військових адміністрацій. Основну увагу приділили питанню розвитку і модернізації територіальної та місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення.

«Відповідно до урядового плану, в поточному році ми маємо завершити модернізацію територіальної та місцевих систем оповіщення. Тому дуже корисно поділитися з колегами набутим досвідом, перейняти щось нове, обговоритипроблемні питання», – зазначив директор департаменту Ігор Туз.

У ході роботи учасники зустрічі ознайомилися зі складом, можливостями та ходом модернізації територіальної системи оповіщення Львівської області, оглянули місцеву систему оповіщення Мурованської сільської територіальної громади, яка входить в п’ятірку найкращих.

Цікаво знати: Модернізація системи оповіщення: як Яворівська громада змогла позбутися радянських елементів інформування населення

Неабиякий інтересвикликала демонстрація обладнання оповіщення населення, що виробляється львівськими підприємствами.

«З огляду на російську повномасштабну агресію проти України тема оповіщення населення вкрай актуальна. Постає питання, якої системи оповіщення потребує Україна – ізраїльського, європейського зразка чи може необхідно розвивати власне виробництво. На щастя, у Львівській області це питання вирішене. Завдяки консолідації зусиль львівських виробників та науковців ми маємо якісний українськийпродукт – новітню електронну сирену, з локалізацією виробництва понад 90 %. В області комплексно використовують цю систему з 2018 року, а з лютого 2022 року практично в режимі «нон-стоп». За цей час провели понад 1000 запусків. При цьому відмов, що могли критично вплинути на її роботу не було. Тому можемо з упевненістю сказати – львівська система здала іспит й довела свою життєдайність. Зокрема співвідношення ціна-якість в рази краще, ніж у закордонних аналогів», – додав Ігор Туз.

Учасникизустрічі позитивно оцінили напрацювання та здобутки Львівської обласної військової адміністрації у модернізації систем оповіщення. Здобутий нами досвід під час створення дослідного зразка використають для впровадження власних систем оповіщення.

Читати далі

Thursday April 25th, 2024

На Львівщині до бюджету відшкодовано майже 5,3 млн грн податку на прибуток

WednesdayApril 24th, 2024

Дружина захисника відкрила Центр розвитку дитини: місто підтримує бізнес ветеранів

Monday April 22nd, 2024

В Червонограді буде новий магазин АТБ

Friday April 19th, 2024

Було відновлено рух по мосту у Великих Мостах

Thursday April 18th, 2024

На Львівщині майже 390 осіб з інвалідністю шукають свого працедавця

Thursday April 18th,2024

Дрогобич повернувся в 5-ку найпрозоріших міст України – результати дослідження Transpаrency International

Wednesday April 17th, 2024

На Львівщині відбудуться електронні торги з продажу земельних ділянок

Wednesday April 17th, 2024

Львівщина отримала понад 23 мільйони гривень на компенсацію витрат за розміщення ВПО Департамент фінансів

Wednesday April 17th, 2024

Триваєремонт дороги Червоноград – Рава-Руська

Tuesday April 9th, 2024

У Львові ветеран із допомогою міської влади розширив свій бізнес