Львівські волейболісти вчетверте вибороли Кубок України

Львівський волейбольний клуб “Барком-Кажани” вчетверте став володарем  Кубка України з волейболу серед чоловічих команд.

20 березня у Городку у фінальних кубкових змаганнях “кажани” обіграли “Житичі-ПНУ” (Житомир) із рахунком 3:2 (25:21, 18:25, 25:20, 22:25, 15:13). Про це повідомили у пресслужбі волейбольного клубу.

“Кажани” перемогли не лише у грі, а й вибороли трофей Кубка України. MVP матчу отримав волейболіст “кажанів” Ілля Ковальов.

"Барком-Кажани" - володарі Кубка України 2020\21, Фото: Facebook/"Барком-Кажани"

“Барком-Кажани” – володарі Кубка України 2020\21, Фото: Facebook/”Барком-Кажани”

Друге місце, відповідно, посіли “Житичі-НПУ”. Бронзові призери “Епіцентр-Подоляни”.

Варто зауважити, що для “кажанів” це вже друга нагорода у цьому непростому сезоні. У грудні “Барком-Кажани” вибороли Суперкубок України.